Še ena iz osemdesetih

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. maj 2009 9:17

proxima je napisal/a:
Za Dan mladosti ni boljse od Lipe cvatu ... (Zaklinjem se dusom i bogom, krvi mojom plavom seljackom...:))) ej, ti tipi so imeli smisel za poezijo... Za case razbijat pa seveda Selma in Ne gledaj me tako (i ne ljubi me vise)... (po kaksnih treh pirih in pol CDja od Dugmicev gre namrec moja krepost ponavadi rakom zvizgat...:))))) lp, proxima
A misliš da moja ne? In ko slišim Indexe in Sanjam ali Predaj se srce, sem pa itak out ... Zdaj pa moram it, da ne bo en dečko ex yu scene predolgo čakal. Mamamia mamamia

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

19. maj 2009 10:05

Ah, umiram od nostalgije..... in seveda sem v službi in ne morem poslušat vseh meni tako ljubih in srce parajočih komadov....ker pri teh pesmih je šla krepost že brez alkohola pozlu! Mi je mim tole wranovo teženje, ker so bili težki, a nepopisno lepi časi. In ker smo vedeli, da bo enkrat bolje. In ker smo bili po mentaliteti tako različni pa hkrati tako blizu, da smo skupaj dosegli vse! In če je tako razmišljanje protidržavno - j....a, nihče ni popoln, jaz še najmanj! Wendy, od srca ti hvala za tole pobudo! helenag helenag

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

19. maj 2009 10:41

Se podpišem pod nena -morje. V tej nostalgični temi mi manjka še Ivica Šarfezi in" suze liju plave oči". adalbert

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

19. maj 2009 10:51

helenag je napisal/a:
Mi je mim tole wranovo teženje, ker so bili težki, a nepopisno lepi časi. In ker smo vedeli, da bo enkrat bolje. In ker smo bili po mentaliteti tako različni pa hkrati tako blizu, da smo skupaj dosegli vse! In če je tako razmišljanje protidržavno - j....a, nihče ni popoln, jaz še najmanj! Wendy, od srca ti hvala za tole pobudo! helenag helenag
Saj pa sploh niso bili težki časi. In ne vem če je danes dosti boljše. Če česa v naših trgovinah nismo dobili smo pač stopili čez mejo. Danes pa, ko sem v tujini, težko najdem kako "posebno" sladkarijo za otroke, mislim tako, ki se pri nas ne dobi. Poskrbljeno je bilo za letovanja družin. Skoraj vsak je poletje lahko preživel na morju,itd.,,, Kar nadaljujmo z nostalgijo K

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. maj 2009 11:18

A je se kdo tripal na Viceta Vukova (pri nas doma smo imeli doma cel kup njegovih vinilk): Hrvatski kraj Neka cijeli svet (iz odlicnega musicala Jalta, Jalta) Vužgi! lp, proxima

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

19. maj 2009 11:46

Tumpika, K

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

19. maj 2009 12:28

Uf, a zdej smo pa že pr Joksimoviču, zdej se lahk pa tud jaz vključim v debato :) Za prejšnje komade sem žal premlada, še nisem bila na svetu :) Gigi_84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti