Še ena iz osemdesetih

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

18. maj 2009 21:36

Imam Josipin CD, a sem ga tolikokrat vrtela, da se je zgulil. No, zdaj pa sem dobila novega, upam, da mi bo dalj časa trajal. Tudi meni je všeč vse, kar ste "privlekle"na dan in res se ob poslušanju marsikdaj orosi oko. Wran, mislim da nikogar ne sramotimo, če je človeku nekaj všeč, mu je pač všeč. Bile so pesmi...prelepe pesmi... in nostalgija ne žali nikogar, le spomine obuja. daga

neznan uporabnik

18. maj 2009 21:37

ti sosesedi so nas skoraj poapali in še vedno se trudijo kaj slabega o nas povedat. hmm

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

18. maj 2009 21:39

Sramoto naši družbi delajo predvsem takšni, kot je WRAN51. Jaz se ne grizem s tem, kdo vse ima dostop do mojih osebnih podatkov in podatkov o mojih morebitnih nečednostih, njega pa očitno to skrbi, kot je bilo prebrati na nekem drugem forumu. Ognjič

Vandrovka  

član od: 11.6.2006

sporočila: 105

18. maj 2009 21:41

Ognjič, hvala! Glede na zgodnjo uro pohoda razmišljam, da bi bila sobota bolj primerna za obisk Kumrovca z avtom. Beli gumbi ponoči v Postojni... mislim, da mi do 6h ne bo zneslo prit do Podčetrtka. Je pa krasna ideja za proslavit dan mladosti. Sarajevo je bila ena od destinacij mojega maturanca. Pa bo treba še hčerama pokazat kako lepo je tam, zato se tudi mi menimo, da je letos pa res že skrajni čas, da gremo. Glede Skadarljije; je pa tri leta od takrat, ko smo prepevali v Tri šešira... Vandrovka

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

18. maj 2009 21:44

WRAN51 je napisal/a:
ti sosesedi so nas skoraj poapali in še vedno se trudijo kaj slabega o nas povedat.hmm

a bejž no bejž ... a Slovenci pa nimajo nič slabega za povedat, čez te sosede? Lepo te prosim no ...

Pitončica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. maj 2009 22:13

Te pesmi spadajo v našo skupno zgodovino. In te zgodovine se ni treba sramovati. Jaz sem ponosna na to, da sem vsako leto sredi maja stala v množici na mestnem trgu in pričakovala štafeto mladosti. Čeprav sem tako pričakovala le nekaj zadnjih štafet ...

 

Sicer si pa naši bivši bratje enako nostalgično zavrtijo kakšno Anjo Rupel (me je presenetilo, kako je znana dol), Predina in še koga.

Atina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. maj 2009 22:36

Ponavadi se trudim, da me Wranove pripombe ne bi spravile iz tira - danes imam pa provokacij zadosti, zato ga bom kar tu vprašala:

Ali so kulinarične specialitete, katerih poreklo izhaja iz območja naše bivše  Avstroogrske monarhije (ki nas je tudi veselo "papala") oz. oboževanje le-teh na naši Kulinariki (spomnimo se samo na linško torto, pa Sacher torto, pa solnograške žličnike, pa dunajske zrezke) tudi sramota za slovensko domoljubnost?

Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 18. 2009 22:37

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

18. maj 2009 22:43

Ej, punce, ne se pustit sprovocirat, je res škoda teme. Rajši pripopajte še kakšen podoben link, moram pečt. Cd, nč peciva, za žurko ta konec tedna in tole, kar ste do zdaj napopale, je super! korenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti