Solarni sistem ogrevanja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. maj 2009 18:07

japaja je napisal/a:
brez nepotrebnega prepiranja: spustiš najprej vročo vodo , vmes nekomu počasi rečeš "ljubim te", tačas legionele pocrkajojapaja

No ja, naj verjame, kdor hoče......

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. maj 2009 18:25

tamala69 je napisal/a:
Vanja, upam da upoštevate ukrepe proti razvoju legionele. skopirala sem ti izvleček in prilepila celoten link.3. Izvori okužbe Kako lahko preprečimo infekcijo? tamala69

 

Tamala69, že drugo zimo zapored niti jaz niti mož nisva imela niti enega prehlada... To mi več pomeni, kot pa kakršnakoli raziskava. Uh,malo veliko niti v prvem stavku

Vanja

neznan uporabnik

19. maj 2009 19:01

takrat, ko je bil napad legionele v eni izmed ljubljanskih bolnišnic, je bil to javni napotek za najenostavnejši ukrep, ki nič ne stane in je priporočljiv. da bi pa z besedami "ljubim te" legionelo pregnali..no, to pa res ne. sem pa itak imela od vekomaj navado, da sem nekaj vode, tiste čez noč postane v lajtungi, najprej ven spustila, mi je bilo bolj apetitlih. kaj čmo, sem gor zrasla v svinčenih časih... japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti