Evrovizija

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. maj 2013 20:21

In ker sem ravno v mood-u

Nepresežen hit poletja 1983. Ko si najstnik in ti je wow, ko si proč od staršev s frendi na jadranski obali in je vse okej.

Urbana legneda pravi, da niso imeli denarja za plačilo studijskim delavcem in so jim rekli, okej boste dobili procente od prodaje in so rekli ljudje, okej, naj vam bo. Pa se je potem v trdih jugo-časih začelo natekati v devizah in so si ljudje za tisti denar kupili hiše.

Avtor žal ni znal predelati uspeha in je potem večkrat zdrsnil v neumnosti.

Ampak nič od  tega, kar se je zgodilo potem, ne morem sesuiti emocije, kadarkoli se sliši Džuuuuuuli.  http://www.youtube.com/watch?v=j6GM7bbpnAc.

Vendelina jr.

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

18. maj 2019 9:44

Kakšno je vaše mnenje o letošnjem dogajanju na Evroviziji?

 

Katrin11

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12642

18. maj 2019 12:58

"Ko so tvoje misli polne, lahko poslušaš, kako mi bije srce. Ko težko je tvoje breme, k meni se lahko zatečeš. /.../ In jaz sem kot snežinka, ki čaka na pomlad. "

https://www.casnik.si/ko-se-dva-dedca-skof-in-dedek

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 18. maj 2019 13:16

kozamurnik

sporočila: 2311

19. maj 2019 5:30

Nisem glasbeni ekspert in tudi sicer ne morem reci, da mi je bila slovenska pesem vsec. Ni spevna, ni nekaj, kar te  prevzame. Je pa drugacna od vseh ostalih. Tako besedilo, predvsem pa izvajalca. Bravo. Se enkrat bravo pa zato, ker sta pela v slovenscini!

Hvala vama, ker sta si upala biti to, kar sta, je napisal italijanski komentator.

Osebno sem se razkazovanja, ( gospodicna, ja pa kaj sploh se lahko pokazate, kar ne vidimo vsak dan in vsepovsod), je ob  gledanju na pol gole predstavnice, navelicano zapisal angleski novinar.

Niso manjkali niti " kiss come" med poslusalci gay,sicer dobro zrezirani in obicajni v Ameriki, med sportno publiko. 

Pa polemike in  solzice, pa narejeno navdusenje. 

Skratka, na zahodu nic novega. Razen nasih.

 

 

 

murnik

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

19. maj 2019 17:06

Žal pa nisem slišala kaj pojeta, enako pravijo vsi s katerimi sem se pogovarjala.

reza

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. maj 2019 18:13

Vtipkaj na Google SEBI in boš dobila tako video kot besedilo. Res je malo moteče, ampak besedilo je res lepo in se ga splača slišati. Me pa moti veliko manj kot pa vse vpitje in šov vseh ostalih, kar je pravzaprav bolj za oči kot za uho.  Lahko smo ponosni nanju, saj sta osvojila mnogo src, ki so jima prisluhnila.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti