Evrovizija

tjaška  

član od: 20.12.2008

sporočila: 35

tema odprta - 16. maj 2009 12:17 | ogledi: 15.068 | odgovori: 57

Katera država vam je bila najbolj všeč do zdaj in katera mislite da bo zmagala?

tjaška

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

16. maj 2009 12:40

Letošnji izbor me ni navdušil. Sicer sem zvesta oboževalka Eurosonga in vsako leto imam nekaj favoritov, letos pa se mi je prvič zgodilo, da me ni navdušil noben komad. Pravijo, da ima velike možnosti za zmago Norvežan, ampak tudi ta ni bogve kaj. Sem se pa definitivno najbolj narežala Bolgarom :) RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. maj 2009 14:44

Pojma nimam. To je tak fin ritual, majska evrovizijska soboota ob 9. uri zvečer, dober šov, hude bejbe in depilirani dečki, vsa možna tehnika naenkrat, nič globokega, vendar veliko pozitivnega. Od otroštva dalje. V tem stoletju mi še ni uspelo staviti na kasnejšega zmagovalca. Je pa res, da veliko truda v to nisem vložila. Me pa mika, da bi šla enkrat tale šov v živo pogledat (še najbliže realizaciji sem bila pred štirimi leti za Kijev, pa ni uspelo), ker je to produkcijsko fascinantna zadeva. Pa oblekice na tem šovu me tudi zelo zanimajo. Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. maj 2009 15:42

še najbol me je navdušla natalia vodianova <3 bannanna_v_slo ;)

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

16. maj 2009 15:48

Zaeenkrta gledala samo v četrtek,se vidi da mi bolj ležijo "sviranje scene" tako,da sme bila najbolj navdušena nad Srbijo in Moldavijo.Precej zgolj zaradi ritma,melodije,besedilo je itak "kr neki"...všeč mi je bila pa še Norveška (kok se fant fletno smeje),Ciper in pa še Azerbaijanija Roncolino

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

16. maj 2009 17:28

Roncolino je napisal/a:
Azerbaijanija Roncolino
RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. maj 2009 19:00

Še malo novejše zgodovine: Tule je Celine na svojem planetarnem začetku. Opozarjam tudi na stajling: namreč tole je bil vrhunec svedrastega onduliranja....Pa pincete v osemdesetih tudi nekaj nismo uporabljale.... Drugače pa, poglejte tale blazer in krilo, ki je nabrano na bokih, namreč, te linije se v jesensko-zimski sezoni 09/10 zelo vračajo. Anyway, Celine ni klasiš lepotica, ima pa eleganco in bi dobro zgledala tudi v krompirjevi vreči. Niso vse ženske te sreče, čeprav so točno tole opravo reciklirale mame na valetah, botre na birmah, priče na porokah in učiteljice na roditeljskih sestankih...to slednje je terminus moje mame, ki je takisto penzijo dočakala v šoli, tako da se ne bo katera zacmerala :)....vsaj še kakih deset let po tej pesmi... Ergo, "ne odhajajte brez mene".... http://www.youtube.com/watch?v=8pEYw8PcBas Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. maj 2009 19:20

Vendy, me kar strese ob pogledu na tole Celine, ravno zadnjič so  kazali del tega posnetka na TV.

Če je tole Hoch moda za naslednjo zimsko sezono, se bom raje držala kavbojk, temnih ali spranih z luknjo. Moške suknjiče bom pa pustila fantom, prav tako kot mornarske (Sperry) čevlje. Kar moj predragi nosi, ne bo prišlo v moj del garderobe

Mislim, da se bom potikala po oddelkih z modnimi dodatki in čevlji. Oh, pa seveda torbicami. Takšen sfedran afro sem imela pa še v gimnaziji. Been there, done that! Brrr...

 

Vanja

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

16. maj 2009 22:55

men so všeč norveška, danska in malta, mogoče še bih pa finska in romunija. Lakica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. maj 2009 7:44

Vše sta mi bila Azarbejdžan in Norveška, Pa tudi Turki, no zmagali so Norvežani. Čestitke! Simpatična pesmica z dobrim, luškanim pevcem.

Kyara

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. maj 2009 8:28

Sem navijala za Bosno! No, pa je zmagala moja druga najljubsa! Konco nekaj za poslusat! Lep glas, da o violini ne govorim Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti