Evrovizija

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

17. maj 2009 8:58

zelo mi je všeč zmagovalan pesem norveške in pa pobč je en tak cukrček :))), všeč pa mi je bila tudi UK,... vsesplošno menim da ni bilo tako porazno kot zdaj že nekaj let,.... in zelo se mi je dopadlo,da pri glasovanju niso "vedno" glasovali za sosede,.... p.s. gledala sem na bbc1 in sem se nasmejala komentatorju še pa še,..... sploh ko se je naš peter pokazal za glasovanje in njegovo min. molka, je bil "graham"komentator, čist zgrožen hahahahahahha plopsa

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

17. maj 2009 9:03

Zadnje 2 leti se kakovost glasbe na Esongu celo dvignila. Sicer ni bilo nobenega komada za dol past, je pa nekaj višje uvrščenih zelo dobrih. sonic

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

17. maj 2009 9:16

Jaz sem pa najbolj navijala za Islandijo. Čudovit komad.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

17. maj 2009 9:45

Moj vrstni red bi bil pa tak: UK, Bosna in Hercegovina in Norveška

rrr

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. maj 2009 18:44

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Vendy, me kar strese ob pogledu na tole Celine, ravno zadnjič so  kazali del tega posnetka na TV.

Če je tole Hoch moda za naslednjo zimsko sezono, se bom raje držala kavbojk, temnih ali spranih z luknjo. [pika] Vanja

Vanjič, nič bati, ni tako hudo.... Bodo tudi veliko brezčasnih linij, od katerih me je najbolj navdušila Donatella Versace (ki me ponavadi ne navduši). Sicer se bom pa o temi razpisala, ko se bo začelo avgustovsko deževje. Do takrat je pa še daleč, uživajmo v tem maju in v poletju. Vendelina jr.

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

17. maj 2009 18:46

RadaJem je napisal/a:
Roncolino je napisal/a:
Azerbaijanija Roncolino
RadaJem
Kaj? a je narobe napisano? Za Estonijo se pa z bratom nisva mogla opredelit ali je ženska luštna,čudna in kaj na njej je čudnega.Nisva prišla do zaključka,razen to da je bila pesem zelo lepa. So mi pa vsa 3 mesta zelo všeč :) Roncolino

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

17. maj 2009 19:30

Norveška pesmica me tudi po treh poslušanjih pušča čustveno hladno. Vendelina jr. Se strinjam. tanjaj

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

17. maj 2009 20:06

Jaz sem najbolj tripnila na Albanko (sicer menim, da bi bilo treba njenega stilista razcetveriti, koreografa pa ustreliti ob zori), takoj za njo pa GB (ravno dovolj prepoznavni ALW). Sicer sem pa ugotavljala dvoje: prvic, ocitno je etno v trendu; drugic, bodisi se je meni v zadnjih letih, odkar sem to zadevo nazadnje gledala, neizmerno poslabsal glasbeni okus, ali se je pa kvaliteta evrovizijskih songov kar precej izboljsala, ker se mi je zdela vec kot polovica komadov cisto prebavljivih. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti