Skok s padalom v tandemu

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

tema odprta - 15. maj 2009 10:22 | ogledi: 9.021 | odgovori: 11

Družinski prijatelj si želi skočiti iz padala v tandemu i ker se bliža njegov rojstni dan, sva se odločila, da mu podariva darilni bon za to priložnost oz. mu uresničiva željo.

Zdaj pa ne veva kje iskati....

Prijatelj je sicer iz Ljubljane doma ampak to ni toliko pomembno...se bo že zapeljal

Malo sva spraševala strička Googla, a se vseeno nisva mogla odločiti, zato bi ob tej priliki vprašala tukaj, če je že kdo imel to izkušnjo, da je skočil...kje je to naredil, kakšen je bil občutek....

Kaj vem, vse skupaj (mislim na padanje) menda traja 45-60 sekund in tu (po moje) človek res ne more videti vseh lepot narave po dnjim, pa vseeno bi rada, da je to na nekem lepem kraju...ker bo to njemu ostalo za večen spomin.

Hvala v naprej za vaše komentarje in predloge

blažkaa

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

15. maj 2009 10:32

Lahko ti dam kontakt za Maribor, če ti ni predaleč. K

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

15. maj 2009 11:20

http://www.loop-acrocup.com/ Tule sem pred tedom dni kupila svakinji bon za polet z jadralnim padalom. To sicer ni isto kot skok s padalom iz letala, ampak oglej si njihovo ponudbo, imajo kar pestro. Ob skoku s padalom iz padala pa traja prosti pad cca. 35-60 sekund, tako da je verjetno celotni skok kar precej daljši kot misliš. ( http://www.loop-acrocup.com/jadralno-padalstv ) Issi Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 15. 2009 11:24

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. maj 2009 11:23

Jaz ti priporočam Lesce, če želiš kontaktni telefon znanca z izkušnjami, piši na zs.

tulka

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

15. maj 2009 11:58

Tudi jaz navijam za Lesce! Fantje (in dekleta) tam resnično obvladajo! Jaz sem skočila z Domnom Vodiškom, ki ga lahko iz srca priporočim (odlično me je pripravil na skok, sprostil in pregnal strah, res sva se imela lepo pred, med in tudi po skoku), moja boljša polovica pa z Matjažem Pristavcem (ki se je tudi izkazal in ki večkrat pod oblake pelje tudi kako znano osebnosti). Sva pa skočila v Bovcu, kjer imajo poleti tabor, in kjer je poseben filing, ko padaš v zaprto dolino. Mislim, da se v Bovcu skoči iz najvišje višine (3500 m), razen v Portorožu občasno izvajajo skoke iz 6000 m. Aja, pa skok s padalom ni zato, da gledaš naravo, ampak je štos v ADRENALINU!!! Nekaj vidiš, ko letiš na višino, in potem, ko se odpre padalo. Do takrat je pa en sam adrenalinski šus, meni je bilo nepopisno in bi šla naslednjo rundo takoj še enkrat gor (če ne bi bil to kar udarec za mojo denarnico). Če želiš kontakt od Vodiška, se oglasi. strelka Sporočilo je spremenil(a) strelka dne 15. 2009 12:16

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

15. maj 2009 13:19

Živjo! Jaz sem skočila dve leti nazaj v Slovenj Gradcu mislim, da iz višine 3600m. Sicer sm hotla v Lescah ampak nikol nismo skup pršli, ker sm imela načeloma čas ob vikendih. Bi pa tudi iz manjše višine skočila v Lescah.Sem pa skočila s padalskim klubom HUDIČKI. Uglavnem zakoooooooon adrenalina velik tko kot pravi strelka, če bi bil denar bi šla takoj še enkrat :), čeprov nism nč dala, ker je bilo to rojstnodnevno darilo tko, da tud v Slovenj Gradcu je bilo super. Jutri grem pa spet na bungee jumpuing komi čakam - še eno rojstnodnevno darilo.A gre še kdo? panaja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. maj 2009 16:28

Vem, da so ti Lajše bliže ( šlik, šlak za tiste, ki ne poznate zemljepisa), vendar imam predlog za SG. Podarila sem dva bona, na ogled skokov  pa še čakam. Javi, če te zanima.

F r i n a

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

15. maj 2009 17:02

frina je napisal/a:

Vem, da so ti Lajše bliže ( šlik, šlak za tiste, ki ne poznate zemljepisa), vendar imam predlog za SG. Podarila sem dva bona, na ogled skokov  pa še čakam. Javi, če te zanima.

F r i n a
Jaz pridem kamorkoli, če imaš še kak bon odveč strelka

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

15. maj 2009 17:47

Hvala vsem za predloge in "dopisovanja po zs"...bom še malo pobrskala naokrog. In hej...zdaj je še mene primilo, da bi od kod skočila
frina je napisal/a:

Vem, da so ti Lajše bliže ( šlik, šlak za tiste, ki ne poznate zemljepisa), vendar imam predlog za SG. Podarila sem dva bona, na ogled skokov  pa še čakam. Javi, če te zanima.

F r i n a
Oseba, ki naj bi / bo koristila darilni bon je iz Ljubljane ampak vseeno dober predlog. Pridejo k nam, spijemo kavico in ga peljemo kao malo naokrog. Pa ga zagrabimo, napokamo v letalo in hop...ima da nam skočiš Pozabil ne bi najbrž nikoli v življenju, torej ja...ideja je za razmislit. blažkaa Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 15. 2009 17:48

kajak  

član od: 24.11.2010

sporočila: 1

29. nov 2010 21:59

www.prostipad.si ...skočiš lahko kjerkoli (zmeniš se, da te pokličejo, ko skačejo na določenem letališču - na tistem, ki si pač želiš) Najboljši soo! http://www.prostipad.si/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti