Naši poslušalci čestitajo in pozdravljajo

neznan uporabnik

19. maj 2009 19:51

Draga Vendelina jr., lahko da po tvojem občutku dlakocepim.. Moram ti pa povedati, da mi tvoje etiketiranje vsepovprek ne dopade. Kar tako določati kdo in s kakšno plačo kdo odpira škatle in kdo in kdo ne zna najti Moldove na zemljevidu, predvsem pa, kaj je kdo mislil in čutil, ko se je prijavil na kakšen kviz? In govoriti oz. na dolgo opisovati, s čim več visokoletečimi izrazi seveda, karakterje ljudi, ki jih niti slučajno nisi srečala... V življenju je veliko presenečenj. In veliko zgodb. In dolga prihodnost. In tista o zarečenem kruhu.. Sem te brala, te berem in še te bom brala. Veliko bolj bi mi bilo všeč, če bi več domnevala in manj obsojala, manj pisala in več povedala.. Je pa tako, pravijo, da kdor jasno misli, jasno govori. Za jugonostalgike: tudi druže Tito je povedal. Z lepimi pozdravi, imam lepo postavo, če bi se jezila, je ne bi mela ker od jeze rit raste. japaja

neznan uporabnik

19. maj 2009 19:56

aja! pa še celulit se nabira! japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. maj 2009 20:20

Mi je ena lady z Gorenjske nekoč omenila modrost, ki gre takole: ne splača se z bedakom prepirati, ker potem se kmalu ne vidi več razlika....... Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. maj 2009 20:42

Mislim, da gre priblizno takole: "Never argue with a fool, for he will drag you down to his level and then beat you with experience." lp, proxima

neznan uporabnik

19. maj 2009 21:25

mi je všeč, kako v vrsti čakate. japaja

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

20. maj 2009 0:29

Vendelina jr. je napisal/a:
Po mojem občutku, draga japaja, pa daj no, nehaj tako neslano cepidlačiti...Daj, naredi si kak pozitivne smoter tule, ne se ves čas eksplicitno in implicitno referirati na moje pisarije, to je obupno dolgočasno.Vendelina jr.
Po mojem občutku, draga Vendelina, pa ni dolgočasno!

Če ti kaj ne paše, se lahko držiš tukaj večkrat napisanega pravila- kar ti ni všeč, ne beri. Ti pa, namesto da bi tebi neugodne poste enostavno ignorirala, tako rada svetuješ drugim, česa naj ne pišejo, četudi te nihče ne vpraša za nasvet (potem te pa še ubogati nočejo!) No ja, izbira je itak tvoja; neslano cepidlačenje ter eksplicitno in implicitno referiranje na neke pisarije pa je menda dovoljeno, dokler ne preide v žaljenje.

Urška ga je staknila nazadnje, ki bil ji je kos (oz. da se mu je sploh ljubilo ukvarjati se z njeno naturo)...in postala slavna. Tudi v navidez negativnih stvareh se včasih da najti pozitiven smoter, če se le dovolj potrudiš.

 

LP, V.

neznan uporabnik

20. maj 2009 9:18

Velik potepuški pes je zašel v neznano sobo. Vse stene so bile od vrha do tal prekrite z ogledali. Presenečen je v trenutku spoznal, da je obkoljen s krdelom psov. Pretresen in razkačen je začel renčati nanje in jim kazati zobe. Vsi psi so, logično, ponavljali za njim, renčali nanj in mu kazali zobe. Da bi se obranil pred napadom, se je pes začel naglo vrteti okrog svoje osi, vse dokler se ni z vso močjo zaletel v enega namišljenih napadalcev. Na pol mrtev in ves krvav se je sredi črepinj razbitega ogledala zgrudil na tla. Če bi ob prihodu v sobo samo enemu prijazno pomahal z repom, bi ga vsi enako prijazno pozdravili nazaj.. japaja

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

21. maj 2009 7:28

tejkica

angela33  

član od: 28.2.2008

sporočila: 71

21. maj 2009 7:49

angela33

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. maj 2009 9:30

Prosim, vrnite se na temo, sicer bom temo zaklenila.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti