Pomoč pri receptu za koktejl imenovan motorka!

Asus  

član od: 3.5.2009

sporočila: 3

tema odprta - 14. maj 2009 14:01 | ogledi: 4.629 | odgovori: 1

Dober dan,

prosil bi Vas, če bi mi lahko kdo pomagal pri receptu za koktejl imenovan MOTORKA. Vem, da ga delajo na Bledu v Trohi, za drugod nisem siguren, recepta pa se žal ne spomnim. Vaša pomoč bi mi prišla izredno prav. Že vnaprej se Vam najlepše zahvaljujem.

Lep pozdrav

Asus

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

15. maj 2009 11:39

Mogoče je tale recept pravi... Ingredients for a Chainsaw: Roses Lime Juice sweet And Sour Mix Tabasco Tequila black Pepper Quantities for one drink: 0.5 Oz Roses Lime Juice 0.5 Oz Sweet And Sour Mix 0.25 Oz Tabasco 1.5 Oz Tequila 0.25 Tsp Black Pepper Blending Instructions: Combine ice cold tequila tabasco Roses and lemon- lime mix with ice in a cocktail mixer Mix briefly Pour into (freeze chilled) shot glasses, Garnish with black pepper C/P iz spletne strani: http://supercocktails.com/15513/Chainsaw Lp Kitanna Sporočilo je spremenil(a) Kitanna dne 15. 2009 11:48

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti