Salsa

tjaška  

član od: 20.12.2008

sporočila: 35

tema odprta - 11. maj 2009 20:21 | ogledi: 2.667 | odgovori: 16

Živijo!

Včeraj smo jedli tortilije in zraven salso. Ampak je je bilo preveč, zato jo je skoraj polovico ostalo. Ali mi lahko svetujete kje naj jo uporabim.Da bi iskala po receptih je preveč. plus paketa pa nimam. Okus je s sirom.

Hvala že v naprej.

lp

tjaška

tjaška

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. maj 2009 20:35

tjaška je napisal/a:
.Da bi iskala po receptih je preveč. plus paketa pa nimam. Okus je s sirom.
lp
tjaška



tjaška
Dragi otrok, a nisi malo lena? če se tebi ne da iskati, zakaj bi se pa potem moralo to dati drugim? Saj ni kulinarika edini portal na svetu, lepo guglaj po ključnih besedah tipo "salsa sauce" ali "mexican recepies"....nekaj od tega in ni vrag, da se ne bo kaj odprlo.... Ker, dekle drago, ni fazon v višku salse. Fazon je v tem, da če v cvetu mladosti ne znaš poiskati informacije ali pa se ti to preprosto ne ljubi in se slepaš sem (tipo, živjo, js sm nova, a ma gdo kkšno idejo, js sm čist brez...), potem mi ni čisto jasno, kako misliš iti skozi življenje. Ali boš tudi na delovnem mestu stokala, da naj kdo kaj naredi namesto tebe, "ker je toliko za pregledati in se ti ne bo dalo vsega"? Ali boš tudi v ostalih sferah glumila nebogljeno gljivo, ki "se ji ne da". Takšen atitude ni ravno seksi (je blago naiven, seksi pa ne) in često se zgodi, da iz "js pa ne vem, kako bi se tega lotila" nebogljenih lutk nastanejo zamaščene, zanemarjene in prezgodaj ostarele babnice, ki čisto nič ne štekajo in so intenzivno na prozacih in xananxih. Razmisli o tem. In če ne najdeš nikjer teksta o tem, kakšen čips se pomaka v omako, potem najbrž nisi zadosti lačna. Vendelina jr.

tjaška  

član od: 20.12.2008

sporočila: 35

11. maj 2009 21:57

Ok vendelina jr. pa sej ti nič nočem. jest nisem mislila da bi ti zame iskala. le mogoče če kdo ve iz glave kakšen recept ali pa kam pač da odvečno salso da bi napisal. ti pa vse vzameš takooo resno. kakšne čudne: a delovnem mestu stokala, da naj kdo kaj naredi namesto tebe, "ker je toliko za pregledati in se ti ne bo dalo vsega"? Ali boš tudi v ostalih sferah glumila nebogljeno gljivo, ki "se ji ne da". Takšen atitude ni ravno seksi (je blago naiven, seksi pa ne) in često se zgodi, da iz "js pa ne vem, kako bi se tega lotila" nebogljenih lutk nastanejo zamaščene, zanemarjene in prezgodaj ostarele babnice, ki čisto nič ne štekajo in so intenzivno na prozacih in xananxih. ??? kaj sploh hočeš od mene? tjaška

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

11. maj 2009 22:31

Eni majo pa slab dan (vsaj po slovensko lahko pišejo, ane) gasperp

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. maj 2009 22:33

Tjaška, ti si zapisala: da bi iskala, je preveč.... Preberi, kaj zapišeš. Ivan, ti imaš pa še težave z ortografijo. Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. maj 2009 22:38

Vendy, nisem si mogla pomagati in sem šla čekirat strička googla, našla sem prav fletno stran z vsaj 30imi napotki, kaj narediti z leftover salco, sicer večinoma paradižnikovo. Mislim, da bo v moji kuhinji kmalu na vrsti ena nova rižotka.

Loni Makaroni

neznan uporabnik

11. maj 2009 22:46

sem kot otrok hodila na počitnice na deželo, so imel v tistih časih pse čuvaje na ketnah in so bevskal na vsacga k je mim prišel. sej če si ga spustu s ketne je bil pa pohleven. sem odprla "salso", ker sem tudi sama mislila, da bomo plesal... no, pol pa tole... japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. maj 2009 22:51

Ne vem zakaj, ampak ko pride do salse za pojest, jaz vedno pomislim na paradižnikovo. Mi sirova sploh ni povlekla.

Kak tečaj one druge salse bi mi pa definitivno prav prišel.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. maj 2009 10:02

A ni salsa zgolj iz paradižnika in začimb? Mamamia mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

12. maj 2009 10:07

Mamamia, dekleta imajo v mislih mehiške salse, ne te naše domače, ki jo bomo (upam, da čimprej) varile zares samo iz paradižnikov in začimb. Nisi edina, tudi Loni in meni, pa gotovo še marsikateri drugi je ob tem naslovu zadišalo po svežih pardižnikih.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti