Ločitev

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

11. maj 2009 11:01

Sodišče, kjer se urejajo razveze, je na sedežu okrožnega sodišča. tumpika

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

11. maj 2009 11:38

Pred leti sem šla skozi to in vem,da ni lahko,sploh če se ne moreš s partnerjem nič dogovorit in je med vama kakšna ovira.Ravno zaradi brezposelnosti sem odlašala z ločitvijo (šele ko sem jo imela sem naredila ta korak),pa mi je potem odvetnik povedal,da to ni razlog za dodelitev otroka partnerju.Pred 6 leti me je stalo 100.000 sit-odvetnik,taksa oz. toliko sem plačala.Za ločitev in dodelitev otroka.Pa odvetnik je baje minimalno računal.Premoženje sem vso pustila,le da sem imela mirne noči in otroka ob sebi. Držim pesti,da se bo vse dobro odvilo.Za vse,predvsem za otroke.Pazi nanje,ker najbolj trpijo.Lahko še tako skrivaš svoj strah,bolečino,jezo,sovraštvo,..oni čutijo. ATNES

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

12. maj 2009 13:26

Res je, če nimaš sredstev za preživljanje, te bo moral preživljati mož oz. bivši mož. Vstrajaj na sporazumni ločitvi in mu ponudi, da mu ne bo treba tebe preživljati in bo moral samo za otroka plačevati preživnino. Če pa se ne bo strinjal s sporazumno razvezo mu zagrozi, da bo moral preživljati še tebe. Poskusi, mogoče vžge. Lp, shakra

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. maj 2009 14:51

Včeraj popoldan sem sodelovala na poločitveni razdelitvi nepremičnin. Trajalo je nekaj ur. Če bi bila bivša zakonca sama, bi se zanesljivo stepla. Niti sanja se vam ne, kakšni hreni hodijo po svetu. Sklenili smo dogovor, ga podpisali pozno ponoči, brez pomoči odvetnikov. Danes sem taka kot da me je povozil valjar. To je tisto, kar nima cene, stane pa največ.

F r i n a

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. maj 2009 14:52

tumpika je napisal/a:
Sodišče, kjer se urejajo razveze, je na sedežu okrožnega sodišča. tumpika

 

Hvala za opozorilo, napako sem popravila. Mislila sem pravilno napisati, pa je prišlo do pomote.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti