Polet z balonom

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

27. avg 2012 8:58

Sočustvujem s prizadetimi udeleženci in svojci...vseeno sem pa včeraj pomislila, ko sem poročila poslušala, kako fajn je, da se je le pojavil dež, kar je bila udarna novica in so mediji nehali premlevat to nesrečo po dolgem in počez in vrtati v razne izvedence, kaj vse je imel kdo polomljeno, od kod je kdo doma, če so pa res čisto do konca zogleneli, če so bili reševalci pa res prav čas tam ali so ga pa morda le kaj pobiksali in bi se lahko še nanje malo obesili. Tole mrhovinarstvo pa meni ob tej tragični nesreči ni bilo čisto nič všeč.

No, to je moje mnenje. Verjamem pa, da je precej takšnih, ki jih te podrobnosti zanimajo.

Ognjič

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. avg 2012 9:46

Se podpišem.

tulka

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

27. avg 2012 10:24

Ognjič je napisal/a:

Sočustvujem s prizadetimi udeleženci in svojci...vseeno sem pa včeraj pomislila, ko sem poročila poslušala, kako fajn je, da se je le pojavil dež, kar je bila udarna novica in so mediji nehali premlevat to nesrečo po dolgem in počez in vrtati v razne izvedence, kaj vse je imel kdo polomljeno, od kod je kdo doma, če so pa res čisto do konca zogleneli, če so bili reševalci pa res prav čas tam ali so ga pa morda le kaj pobiksali in bi se lahko še nanje malo obesili. Tole mrhovinarstvo pa meni ob tej tragični nesreči ni bilo čisto nič všeč.

No, to je moje mnenje. Verjamem pa, da je precej takšnih, ki jih te podrobnosti zanimajo.



Ognjič

 

Tudi jaz se podpišem pod tole.

Mislim, da bi v takih primerih bralci morali protestirati in napisati kako pikro uredniku , skratka medijem.

Da do onemoglosti obirajo razne zvezdnice in javne osebnosti, to poskušam nekako razumeti, čeprav je tudi to bedno( navsezadnje nekdo kupuje take revije, torej?), da pa nimajo spoštovanje niti ped bolečino in smrtjo, to pa presega vse meje.

Malo sem skrenila, vendar mislim, da si pripomba Ognič še kako zasluži kako dodatno mnenje. Vsaj upam, da nas je veliko, ki  razmišljamo podobno kot ona.

Kotarca

Kotarca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. avg 2012 10:48

Se strinjam. Ampak kot vemo vsi, slaba novica je najboljša novica. Kakor poje Adi Smolar, kdo bi novice bral, če bi bilo vse v redu. Ljudje smo mrhovinarji, no, ne vsi. Sem pa tja kakšen.

 

naor

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

27. avg 2012 11:46

Ognjič je napisal/a:

Sočustvujem s prizadetimi udeleženci in svojci...vseeno sem pa včeraj pomislila, ko sem poročila poslušala, kako fajn je, da se je le pojavil dež, kar je bila udarna novica in so mediji nehali premlevat to nesrečo po dolgem in počez in vrtati v razne izvedence, kaj vse je imel kdo polomljeno, od kod je kdo doma, če so pa res čisto do konca zogleneli, če so bili reševalci pa res prav čas tam ali so ga pa morda le kaj pobiksali in bi se lahko še nanje malo obesili. Tole mrhovinarstvo pa meni ob tej tragični nesreči ni bilo čisto nič všeč.

No, to je moje mnenje. Verjamem pa, da je precej takšnih, ki jih te podrobnosti zanimajo.
Ognjič

 

Tudi moje.

lp

mzm

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

27. avg 2012 11:52

In moje.

rosie

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. avg 2012 12:20

Upam, da vsaj tukaj ne bo nepotrebnih pametovanj. Po bitki je lahko biti general, pravi stara resnica.

Podpišem, kar je napisala Ognjič.

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

27. avg 2012 13:03

Jaz bi temo zaklenila.

Mygrace

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. avg 2012 13:37

Meni ne moti pogosto obveščanje o takem dogodku, ker tega ne slišim več.

Pozitivna plat vseh mnenj, ki so bila, khmm, preveč tovariška, je verjetnost, da se bodo nekoč neki potniki uprli skušnjavi in se ne vkrcali na balon, če bodo sami, tako, na oko, ugotovili, da je polet nevaren. Ne glede na to, kaj pravi izkušeni pilot balona.

Meni pa se je prvič zdelo, da je bilo sporočanje o tej nesreči bolj etično kot ob podobnih priložnostih.

Še enakrat se je pokazala nemoč države, ki ne zmore kontrolirati svojih navodil, ki jih je mogoče kršiti brez kazni.

 

Upam, da bo nesreč sedaj manj.

F r i n a

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

27. avg 2012 13:59

Se potpišem ,kar je napisala Ognjič.

Milži

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti