Prošnja za bivanje v študentskem domu

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

tema odprta - 7. maj 2009 13:07 | ogledi: 1.634 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Letos imamo pri naši hiši maturanta, kar pomeni, da na jesen postane študent. Ker pa s tem nimam še nibenih izkušenj, bi vas prosila za kak nasvet. Fant je vpisan na strojni fax v Mariboru. Mi lahko kdo svetuje kater študentski dom naj izberemo?

Neke stvari sem že iskala po internetu, pa novega razpisa nekako ne najdem. Skoraj nemogoče se mi zdi, da še ne bi bil objavljen.

Toliko sem že zvedela na netu kateri domovi so v Mariboru in kje se kupi obrazec za prijavo in kam se ga pošlje. Omenjajo pa neke subvencije. Kdo kaj ve, če se za prošnjo za subvencije tudi kupi obrazec in kam se ga pošlje. (verjetno na Ministrstvo za šolstvo??) ?

Prosim vas, če se komu da ukvarjat z mano oz. prosim nekoga ki ima podobne "opravke", da deli mnenje z mano.

Hvala vam in lep dan vsem!

bosa

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

7. maj 2009 13:44

Bosa, poglej ZS

rrr

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

8. maj 2009 0:03

Če je na strojni potem sigurno študent na Lentu-tut najbolši od študentov ker je nov in so stanovanja oh, super so! Drugače pa ko oddate prošnjo za študenta vas tako ali tako sami potisnejo v enega izmed študentov-najboližjega fakulteti ponavadi. nitta

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

8. maj 2009 8:06

Sej to je itak OK, če ti določijo najbližjega. Hvala nitta. bosa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti