Enostavna kuharija

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

tema odprta - 8. maj 2003 11:43 | ogledi: 2.687 | odgovori: 4

Ker sem si poškodovala nogo (pa ne pri štedilniku-ha,ha), mularija pa hoče jesti, je nastal velik problem pri kuhi, saj ne morem stati ob štedilniku in vihteti kuhalnice cele ure. Prejšnje dni sem kuhanje poenostavila tako, da sem "zmetala" meso in razno zelenjavo v pečico ter jo dušila in pekla. Sedaj pa pravijo, da tega ne bodo več jedli.. Prosim za nasvete, kaj naj kuham, da se bo samo kuhalo in ne bo potrebno mešanje ter preveliko nadzorovanje jedi.

Lep dan! Tina

Morrigan  

član od: 25.4.2003

sporočila: 22

8. maj 2003 13:12

kaj pa kakšna mineštra? dokler je ne zakuhaš, se lahko dokaj nenadzorovano kuha... prav tako razne zelenjavne juhice. Koliko pa so stari tvoji mulčki? zdajle imaš idealno priložnost, da jih vpelješ v svet kuharije. pred dobrim mesecem sem bila jaz v podobni situaciji, pa sem preprosto rekla, da ne morem... pa je fant zelo hitro poprijel za kuhalnico ;) lp in čimprejšnje okrevanje! Morrigan

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

8. maj 2003 13:23

Kaj pa testenine z raznimi omakami?!? ribica

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

9. maj 2003 12:14

Jaz nisem imela ravno zlomljene noge, pač pa rizično nosečnost. Ker najraje jem kar sama skuham, prav tako tudi preostali člani družine, sem imela pri štedilniku kar stol na koleščkih. Malo nepraktično sicer, ker so noge v napoto, ampek nekako je šlo. Rezala in sekljala sem v sede pri mizi. Drugače pa je veliko stvari pri katerih ni potrebno skoraj nič dela. Zrezki v omakcah, golaž, enolončnice,segedin, pasulj,... Drugače pa h štedilniku dva stola. Na enega se vsedeš, na drugega daš noge, na noge knjigo. Bereš, vmes pa malo pomešaš, pa je.

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

12. maj 2003 22:27

Predlagam ti govejo juho pa riž, krmpir-pečen v pečici, solate, ribe, ki jih pečeš v pečici, različne testenin pa, jedi "na žlico" in ne pozabiti na kitajsko kuhinjo (če imaš vok, bo še lažje). Malo pobrskaj po receptih, marsikaj najdeš kar na teh straneh.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti