Novi čevlji..

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

7. maj 2009 9:44

Lidka, si poskusila zdravljenje z morsko ali slano vodo? Baje so dobri uspehi! fresh

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. maj 2009 10:23

Sonce morej, občasno solarij. Ja, če grem na morje, je vse super. Škoda, da na živim kje malo nižje. (sedaj se spopadam s tem, da je vse v glavi in da ni problema, če se nekje rodimo, da moramo tukaj živet). Tukajšnje podnebje je katastrofalno za take stvari. Zanimivo, v Coloradu, Rocky Mountains mi gre vse dol, ker je zrak suh, ni megle in to... lidka [sonce]

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. maj 2009 10:51

rebecca je napisal/a:
baje naj bi pomagalo ce jih noter nasprejas z lakom za lase - to je rekla/kazala informacija. Lahko pa jih neses tudi nazaj in reklamiras. LP, R.
Ne pomaga: nogavice, lak za lase. Moja izkušnja je taka, da sem po nekem nalivu, barvo od čevljev dobila tudi na nohte in sem si potem vse skupaj čistila z - varikino. Na srečo se v noge ne potim, vendar noge dihajo in imajo malo vlage.

Test za čevlje: mehka bela radirka, s katero podrgnem po notranjosti čevlja, ali pa DOSLEDNO izločanje čevljev s črnim notranjim delom.

H krilu, ki ga nosim redko, oblečem samostoječe nogavice, če je prevroče. K hlačam pa so tako rešitve kratke nogavice.

Še svež namig moje pedikerke: glivice preprečuje namakanje v vodi z raztopljenim pecilnim praškom. Pa recite, da to ni kulinarični nasvet.

 

F r i n a

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. maj 2009 11:22

Ajoj, Frina, moj najdražji dobi napad agonije, in panike in gnusa in ne vem česa še, ko vidi tiste štumfke do kolen. Res niso najbolj apetitlih, sam na hlačah pridejo zelo prav, a ne? lidka [sonce]

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

7. maj 2009 12:18

Saj obstajajo tudi krajši štumfki. Je pa res, da če imaš navadne kratke nogavičke (it tankega nylona), ni ravno lepo za videt, ko daš hlače dol ;) Meni postajajo všeč tiste čipkaste "copatke" - na primer za v balerinke. Ja, vem, off topic ... Kar se pa tiče obarvanosti nog: jaz že tretjo pomlad zapored nosim črne (ali temno modre??) balerinke, ki mi še vedno spustijo barvo na palcu in mezincu. Nosim jih na najlonke, kar pomeni, da se mi noga najbrž malo bolj poti. Sem se sprijaznila. Ko sem jih prvič obula, sem imela tudi črne pete (!), ampak sem potem kupila usnjene vložke za v čevlje in zdaj vsaj na podplatu nimam madežev. Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 07. 2009 12:22

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

7. maj 2009 13:01

Moj pravi tem kratkim nogavičkam sekskillerce. K

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. maj 2009 19:34

Obstaja še boljša varianta: kratke nogavičke in dokolenke iz kao najlona. H krilu... Za se ubit... Večkrat videno.

Drugače se pa jaz v sili tako hitro slečem, da se slačenje nogavičk nasploh ne opazi....

F r i n a

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

7. maj 2009 22:16

Tudi jaz si dokolenke slečem v kopalnici, takoj ob prihodu domov, ker v spalnici so le-te najboljša kontacepcija. LP Sonce sonce51

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. maj 2009 16:27

Mojga pa nič ne motijo zoknice...glavno da ni drugega gor...

lp goga

mk66  

član od: 29.3.2009

sporočila: 32

8. maj 2009 23:47

Pred tremi leti sem si kupila ful udobne in oh in sploh super športne sandale. Nosile so se super samo že po nekajminutnem nošenju sem imela lepo temno modra stopala in to taka da jih nisem mogla tud z namakanjem in pilingom umit. Svetovali so mi vse mogoče naj naredim s sandali od lakiranja z lakom, sprejev za impregnacijo... na koncu so mi svetovali še namakanje v kis pa ni pomagal ne jabolčni, ne vinski pa tud tisti za vlaganje ne. Predstavljate si kakšne noge sem imela po vsakem poizkusu, saj sam rabila vsaj 3 dni da sem spravila barvo z nog saj se mi je prav zažrla v stopala. Edina rešitev je bila kontejner. Sedaj pa pri nakupu čevljev najprej pogledam,če so podložene s svetlo podlogo. Pa še komentar o pegicah. Delam v trgovini z nogavicami. Vse mame nad 60 nosijo pegice - so zakon. mk66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti