Novi čevlji..

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. maj 2009 16:14

Obožujem čevlje, ki nimajo notranje podloge. Zračni so, običajno imajo luknjice, vležejo se po nogah ( ki mi otekajo, kar bojda nima zveze z mojimi ledvicami), dihajo ( na srečo se mi noga ne poti).

Res pa ne vem, kateri oblikovalski kreten je iz Pekovih čevljev zbrisal srbrnkasto notranjo podlogo; ta edina ni barvala.

Prava dama nikoli ne odloži nogavic. Bojda so prav v ta namen izumili samostoječe.

F r i n a

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. maj 2009 18:03

Ej,frina ,mu bom povedala. Jaz pa to podlogo sovražim,ne veš kako je težko delat z njo.

lp goga

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. maj 2009 18:13

frina je napisal/a:

 

Prava dama nikoli ne odloži nogavic. Bojda so prav v ta namen izumili samostoječe.

F r i n a

 

Frina, a češ men tole razložit?

 

Vanja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. maj 2009 21:06

Prava lady se nikoli ne pritožuje nad neudobnostjo nogavic. Zdaj pa sploh, ko so 10 denske. Samostoječe so rešitev, če je v nogavicah prevroče.

Sama nisem nikoli v življenju nosila štumfov na pas, ker sem vs drobčkena padla v obdobje pegic ( sem videla, da še jih imajo). Samostoječe štumfe so bila rešitev za poletne dni, ko je prevroče. Si ne znam predstavljati, da bi h kostimu nosila bose noge. Pri meni je še to problem, ker sem običajno neosončena, kar ne zgleda k nobenemu krilu ravno lepo. Meni zgleda taka koža kot pri .

F r i n a

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. maj 2009 21:19

Frina, nisem bila sigurna, če sem mislila isto kot ti. Ja, moški bi rekla, bi bili veseli nogavic na pas. Jih tudi nisem nikoli nosila, se mi niti ne bi ljubilo ukvarjat s tem.

Šeke ko sem se preselila na to stran luže, so me morali naučit, da moram imet v službi obvezno nogavice (pegice). Povem, da ni preveč prijetno it na kosilo pri 37 stopinjah celzija in 100% vlagi in met to plastiko na nogah.

No, časi so se spremenili, 21 let kasneje to ni več potrebno, veliko firm pa ima (je imelo) pravilnike o oblačilih, ki jih moraš podpisat, ko sprejmeš delo. Nogavice niso več na seznamu, so pa sandale imaš pa lahko samo, če imaš lepo popedikirane prstke.

Drugače pa nosim skoraj celo poletje "tan out of can". Se namreč 100% strinjam s tabo, verjetno zato, ker sem jaz na istem, da so vsaj malo rjave noge poleti dosti bolj apetitlih. "Pobarvane" noge gredo pa tudi h kostimu, poskusi.

Vanja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

6. maj 2009 21:20

Se moram vključiti v tole debato: bravo Frina, še so dame med nami. Tako je prav- dama ne odloži nogavic tako kot pravi gentleman nikoli za službene in protokolarne dogodke ne obleče srajce s kratkimi rokavi čez pa zaveže brrrrr kravato !! Upanje torej še obstaja..... LP in vsi moji komplimenti tebi, Frina. hedonist

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. maj 2009 22:59

Hedonist, tudi glede na tvoj vzdevek, mislim, da imaš v mislih drugačno rabo nogavic, kot misliš, da mislimo, da ti misliš.

F r i n a

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

7. maj 2009 8:25

Čevlji so nošeni dosedaj dvakrat in "stari" 14 dni. Ne igra pa nobene pomembne vloge to, ali imam nogavice (najlonke) ali ne.. Je bilo sprobano oboje in ne deluje :) KetyP

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. maj 2009 9:08

Jaz se tukaj strinjam s Frino, absolutno. Čeprav sama v največji vročini tudi klonem in dam žabe dol. Da ne govorim, kakšni pogledi so, če si pri 36 v najlonkah ali mrežastih žabicah... Ker sem veliko večino v krilih, hočem da izgleda tako, kot mora. Fazon je v tem, da imam psoriazo, na vidnih predelih. Kolena in čez cele gležnje. In to najlepše skrijem v 40 denskih nogavicah. In jih nosim, dokler se da. Ko se malo nasončim, pa res zelo malo, da psoriaza izgine, ali se zmanjša na nek minimum, dam gor mrežaste nogavice. In potem nosim to. In tokom tega sem se naučila, da so nogavice čisto v redu. In to prakticiram že dolga leta, pa še dosti bolj estetsko je. Vsaj zame, če so nogavice gor in na mestu. : ) lidka [sonce]

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

7. maj 2009 9:17

baje naj bi pomagalo ce jih noter nasprejas z lakom za lase - to je rekla/kazala informacija. Lahko pa jih neses tudi nazaj in reklamiras. LP, R.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti