Kam v lj.okolici na pohanega piščanca

tepcek  

član od: 5.3.2009

sporočila: 11

18. maj 2009 8:57

Nihče ni omenil Gorjanca na Brezovici. Tam imajo slogan DO GORJANCA PO PIŠČANCA ali nekaj podobnega. Res pa je, da je to zelo draga gostilna in je cena prevelika za piščanca. tepcek

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

18. maj 2009 10:24

No, in kam sta šla na pohanga piščanca? lp

tepcek  

član od: 5.3.2009

sporočila: 11

26. maj 2009 12:17

Včeraj sem šel v Rovo na pišanca. Katastrofa. tepcek

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

26. maj 2009 16:46

No, takih ocen pa nekako ne maram, Tepcek. Bi ti bil hvaležen in verjetno še kdo, če bi napisal malo več o tem , zakaj te je pohana piška na Rovi tako razočarala, da si ji dal oceno katastrofa. Ne vem, če se zavedaš kaj lahko taka ocena pomeni za gostilno ko jo tako z lahkoto napišeš.Torej napiši, kaj te je tako katastrofalno razočaralo. Hvala. LP hedonist

tepcek  

član od: 5.3.2009

sporočila: 11

26. maj 2009 17:01

hedonist. oceno si lahko ogledaš tam, kamor sodi. pod rubriko OCENI LOKAL. tepcek

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

26. maj 2009 17:06

Zdej pa ne vem, Tepcek, kaj naj si mislim. Pošiljaš me na rubriko "oceni lokal" ampak tam tvoje ali pa kaketer koli druge ocene ni. Tko da, bi blo fer, da napišeš kar tukaj, kaj te je tako iritiralo , da si dal oceno katastrofa. Ker drugače ti pač ne bom kaj prida verjel in te bom imel za enega navadnega nakladača, ki se na dobro hrano bolj malo spozna. OK? Lp hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. maj 2009 17:34

Tepcek je znan po tem, da slabo oceni lokale. Objavljene so 3 ocene, dve sta pravzaprav zelo negativni kritiki.

Sicer pa, tepcek, nimaš prav. Korektno je, da TUKAJ, kjer si podal tako katastrofalno slabo mnenje o neki gostilni tudi razložiš, zakaj tako meniš. Menda ne misliš, da bo vsak brskal za oceno lokala, še posebej, ker nisi napidsal, da je ocena tam 8pa je - še - ni. Če nič drugega, bi lahko v slavo odel tukaj vsaj oni lokal, kjer imajo po tvojem novem mnenju najnajnaj pohanega piščanca. Ampak, ne, o tem pa nič. Nenavadno?

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

26. maj 2009 20:58

Skratka, če prav razumeme kolegica Rimljanka , je tale Tepcek zgolj nek godrnjač in gofljač. Ni d bi o njem še sploh zgubljal besede. LP hedonist

tepcek  

član od: 5.3.2009

sporočila: 11

27. maj 2009 9:03

Rimljanka, jaz spoštujem pravila in sem tukaj odgovoril tistemu "priporočevalcu" Pirca, da je pač tam zanič. V oceni lokalov, pa lahko vidiš, da nisem znan samo po slabih ocenah. Poglej oceno za Bobavc. Tudi tega je tu na forumu nekdo priporočil. Pa sem šel poskusit. V obeh gostilnah sem bil prvič. V obeh gostilnah sem med vrsticami namignil, da bom ocenil lokal. In ne nakladaj, da nisem omenil, da imajo pri Bobavcu najnajnaj piščanca. Upam, da ne boš zaprla tudi ta forum. lp tepcek

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

28. maj 2009 22:35

Brezovica Pri Kopaču njammmmmiiiiiii piščanc res njammmiiii Natasa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti