Kam v lj.okolici na pohanega piščanca

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

5. maj 2009 21:50

Tudi pri nas prisegamo  "Pr Kopač na Brezovici"

kobra 1

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

5. maj 2009 21:58

japaja je napisal/a:
Gostilna Košir, Tacenska 142 velik vrt z igrali, edin zdele k kostanji cvetijo, mogoče mal kakšen cvetek v juho pade? zelo dober pohan piščanec. Pa Šmarna gora je bliz.. Ampak jst bi šla v Tacen, je do tistih brzic pol al pa prej tut en luškan sprehodek, pa račke za otroke, pa vmes kakšen konj...
Odkar je imel naš piščanec dva vrata, dva hrbta in le eno kračo, me tam ne vidijo več. Žal. Je pa res odličen piščanec (in celo zelo ugodna cena) malce stran, v stari kmečki gostilni Grad. To je gostilna, mimo katere gre peš pot na Šmarno goro. Od Koširja samo diagonalno čez križišče, cca. 300m proč. Imajo tudi vrt z gugalnicami, ki je ograjen in odmaknjen od ceste. Issi

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

5. maj 2009 22:12

Ja, pri Gradu je po poročanju moje družine (sama nisem ravno fan pohanega piščanca) še boljši, pa mislim, da tudi cenejši :) fleur

pat  

član od: 5.9.2006

sporočila: 204

5. maj 2009 22:56

še en glas za PIRC ROVA. Mislim, da je edina gostilna kjer pohajo piščanca v velikih črnih posodah in ne v flitezah. pat

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

5. maj 2009 23:23

Pirc, Rova pri Radomljah, predtem pa v Arboretum Volčji potok pogledat tulipane.

Nasja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. maj 2009 8:32

V Radomljah V Rovah, definitivno najboljši. Hja, rečejo, da je potrebno rezervirat, pol je pa gostilna prazna, ko iščeš svojo rezervirano mizo. To me je malo jezilo, ker se "delajo" pomembne. Ne vem, morda je za vikend gneča, samo glede na to, da je sedaj kriza, mislim, da ne bi smelo biti sile s preveliko gnečo... Razmišljam... lidka [sonce]

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

6. maj 2009 11:19

Pozdravljeni! Najboljse pohane piscance na svetu imajo v gostilni Bovavc v Strahinju pri Naklem. Gostilna je sredi kmetij, notranjost ni prav nic posebnega, ampak piscanci so pa bozanski. Nujna je rezervacija! Mi ponavadi naredimo tako, da rezerviramo mizo, potem pa se 45 minut prej potelefoniramo in kar po telefonu narocimo pohanega piscanca, ker je 45 minut cakanja za prazne zelodce, ki se vracajo s hribov kar prevec. Toliko casa namrec ponavadi rabijo, da ga ocvrejo. Zraven pa samo zeljnata solata. Pa dober tek! LP. Anja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. maj 2009 15:34

Issi je napisal/a:
Odkar je imel naš piščanec dva vrata, dva hrbta in le eno kračo, me tam ne vidijo več. Žal.Issi

A imajo tudi take, ki imajo šest peruti in nič hrbta? Takoj grem tja

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti