Nakup barman opreme

Asus  

član od: 3.5.2009

sporočila: 3

tema odprta - 3. maj 2009 11:32 | ogledi: 5.061 | odgovori: 7

Dober dan.

Mene pa zanima, če obstaja v Sloveniji kakšna trgovina (ali e-trgovina) z opremo za barmane [tukaj mislim predvsem na: shaker, razne dekorativne drobnarije (lučke, barvne-svetleče kocke itd), električni mešalec za led, razni kozarci, sirupi in ostali pribor]? Zelo lepo bi vas prosil, če bi mi hoteli pomagati z informacijami. Najlepše se vam zahvaljujem že v naprej.

Lep dan želim.

Asus

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

3. maj 2009 12:44

Jaz sem večino tega kupila v Butlersu (supernova rudnik), ampak zgolj za domačo rabo. Šejker, kozarce za martini, sirupe, posodo za led.. Ti pa mislim da iščeš kaj bolj profesionalnega a ne? Upam, da se oglasi kdo ki kaj več ve o tem. aby

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

3. maj 2009 13:16

Euro nova v Črnučah na Brnčičevi (poleg pekarne Vrhnike) nudi veliko opreme za gostince, prav tako Fiducia http://www.fiducia.si/

Pitončica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. maj 2009 16:44

Tudi v Rutarji imajo komplete za mešanjekoktajlov, od različnih oblik ročk zamešanje, shakerjev, žličk za led, cedilk, meric in podobno. Mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. maj 2009 22:18

To se je danesže tako razpaslo, da že skoraj v vsaki štacuni dobiš nekaj. Čeiščeš nekaj boljšega tisvetujem, da se obrneš na restavracijo Boter na Vrhniki. Lahko jih pokličeš, jim pošlješ elektronsko sporočilo, najbolj pa te bodo veseli, če se oglasiš kar tam. So zelo prijazni in ti dajo vsakovrstne informacije. Naj ti ne bo nerodno, ne grizejo in nikogar ne pojedo. lp Vesna

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

4. maj 2009 22:22

Danes sem nekaj opreme videla tudi v trgovini, ki jo ima hotel Krek v Lescah. Imajo tudi spletno stran, lahko tam pogledaš če ti kaj ustreza. aby

Asus  

član od: 3.5.2009

sporočila: 3

7. maj 2009 9:47

Najlepša hvala za pomoč. Bom mal pobrskal po spletu za te trgovine, ki ste mi jih naštele. Drugače pa Aby, tudi jaz rabim te stvari le za domačo uporabo, ampak ker sm nekaj let delal v strežbi - sm se marsikaj naučil in bi sedaj rd mal ekspirementirou:) Tko da, res najlepša hvala vsem :) lep pozdrav, Asus Asus

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. maj 2009 10:29

Pojdi v Butlersa, tam stane komplet s šejkerjem 20 €. Jaz moram še nekoga nahecati, da mi ga kupi,.. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti