Poletni oblačilni report

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

7. jun 2009 21:15

Trgovina ni skrivnost. The End na Kongresnem trgu (uredniki: ne me kregat), kar je nekaj hitrih peš minut od moje službe. Sedaj lahko podam tudi poročilo. Na hitro kupljene artikle sem imela na sinočnji zabavi. Ocena odlična, počutje odlično. Dobila sem super srebrne sandalce, ki imajo eno šibko točko, bili so zelo poceni. To me je malo skrbelo, vendar ker so bili udobni, všečni na pogled, zelo ustrezni za belo-srebrno torbico, sem ji kljub vsemu kupila. Kljub vsemu povedanemu in dejstvu, da imajo zelo visoko peto, so se super obnesli na celonočni plesni zabavi. Nobenih problemov. Mimika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jun 2009 8:53

Mimika, temu jaz pravim učinkovitost in kvaliteta... Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

8. jun 2009 9:06

Hej, super, Mimika! (to da so bili poceni, pa itak ni za na velik zvon obešat, če te kdo pohvali, da dobro zgledaš). : ) Važen je končen izgled, : ) lidka [sonce]

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. jun 2009 14:19

Bejbe v Nami v Ljubljani imajo znižanje na oddelku perila in kopalk. Sem bila včeraj, kupila Triumf enodelne kopalke za 15 €, danes pa modrca P.Cardin, vsak po 15 €... Meni se zdi ugodno... lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. jul 2009 13:58

Vendy je že na vidiku kak jesenski oblačilni report? Meni je danes višek vsega, da mi je voda zalila peep toes, hlače imam mokre do kolen, sem brez spodnje majice in se zelo bojim posledic, pomislila sem celo zakaj hudiča nisem dala nase trenčkota. Trenček moj dragi kje siiiiii??????????? Začetnica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. jul 2009 14:05

ZAČETNICA je napisal/a:
bannanna je napisal/a:
ker senčila uporabljam mineralna.. bannanna_v_slo ;)
A so kaj bolj obstojna? Uporabljaš podlago? Začetnica
ja podlago, al pa če dan dovoljuje močnejša senčila, pol jih nanesem z vodo. najboljša podlaga mije mastna barvica v malo temnejšem odtenku kot senčilo čez ;) bannanna_v_slo ;)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jul 2009 14:48

Lady beginner, poletje se vrača. Šuhe posuši na balkonu in jih namaži s kakšno kremo, s katero drugače mažeš podplate na nogah. Šuhi ti bodo hvaležni. Jesenski trend report pride konec avgusta. Pač pa svetujem, da pogledate po trgovinah, kakšne popuste imajo. Sama sem videla, da v Lj. prodajajo Murina oblačila s 30% popustom, med njimi tudi en lep assortiment trenčev, ki bodo zelo uporabni v septembru. Vendelina jr.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

8. jul 2009 15:11

Jaz sem v trenčkotu, ker popoldan otrok, z najinim dovoljenjem, kot pujs skače po lužah do avta... (mokra sem jaz, pa moj najdražji, pa hčerkica, ona ima še pelerino). Ja, vem, smo kot ena weard family... Pa čevlje sem plastik fantastik za v dež obula, kaj čem... Ooo, Komaj čakam jesensi report. Sem čisto out, ker nimam časa zijat po trgovinah... lidka [sonce]

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. jul 2009 17:31

Vendelina, peep toes, ne šuhi, prosim. Zveni malce preveč plebejsko, no.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti