Poletni oblačilni report

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

2. jun 2009 9:48

Ko sem bila na lovu za tankini po trgovinah, sem obupala. ( od domačih proizvajalcev sem zasledila samo Liscin model, ki pa mi ni bil všeč). Poizkusi s ponudbo v katalogih, ali na spletnih straneh - izbira je res velika.

http://www2.victoriassecret.com/collection/?cgname=osswmtnkzz

http://www.neckermann.si/tree.aspx?nodeid=9945

http://www.otto.si/product.asp?catalog%5Fname=Po

http://www.bonprix.si/si/offer.htm?cat=1.10.377..-9

 

Pa v Quelle katalogu je kar nekaj.

Tanja05

Sporočilo je spremenil(a) Tanja05 dne 02. 2009 10:55

neznan uporabnik

2. jun 2009 10:33

Jaz ravno tako nisem nasla nicesar, tako kot Tanja05. Mislim da bo treba v Avstrijo. Imam obcutek da nasi trgovci spijo :( Gledala sem pa na esprit.de pa se na drugih tujih straneh, to je sedaj in. bberta

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. jun 2009 11:28

jaz sem si lansko leto naročila tankini. Super je, dokler se ne usedem. Ker imam tako mega postavo, da se mi med sedenjem zgornji del zavije v klobasico in šlaufek pokuka ven .

Se pa strinjam z Vendi, da kopalke na hlačnice niso za močnejše postave

 

 

MM

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

2. jun 2009 20:24

RadaJem kar se barve tiče sem trenutno že čokolada po vsem telesu,sem pljučnico izkoristila za piflarijo na vrtu in pridobila vso potrebno barvo.Na morju se ne kopam ,sončim se brez...ampak za šetanje po plaži in obali pa bi mi bolj prav prišle te hlače,kot bikinke.Pač...je precej bolje poleteti v morje v tem,kot v kakšnih sexy kratkih hlačkah (ja moja družba še dolgo ne bo sprejela,da mi morje enostavno smrdi in mi je voda ogabna).Sicer gre pa bolj za skrivanje riti kot nog In če bi se še katera rada podala na lov za hlačam...danes brskala v Nami,imajo ene fletne,precej krajše od tistih na sliki,pa tudi Calzedonija na Slovenski ima nekaj izbire Roncolino Sporočilo je spremenil(a) Roncolino dne 02. 2009 20:25

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

2. jun 2009 21:39

Roncolino, danes sem bila v New Yorkerju (NG) in sem videla tri različne modele oz. barvne kombinacije kopalnih hlač. Sem se prav nate spomnila. Si jih že dobila? Meni na žalost nekako niso bile všeč barve, pa nisem nič kupila.

Mojca

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. jun 2009 7:06

Drage dame, malo ste me zmedle z boleri. Ravno danes grem na lov za enim. V soboto sem povabljena na poroko in ker temperature ne bodo dosti višje kot prejšnjo soboto, sem si omislila bolero za čez svojo zelo klasično obleko z naramnici. Sedaj pa o tem nisem več preprična. Sicer moram priznati, da bolero ni ravno my cup of tea, ampak ker sem videla, da se to nosi, sem si ga zamislila. tako da sem po eni strani kar vesela Vendelinih misli, po drugi pa ne vem, kaj mi je storiti. Povrhu vsega imajo v "moji" trgovini zelo lepe oblekce in sem si zamislila eno novo. Kar se spodobi za poroko, kajne? In potem sledijo še čeveljčki, pa torbica ... Ju hu hu. Mislim, da bo še zanimivo popoldne. Mimika

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

3. jun 2009 7:27

Mimika kako dolga pa je tvoja obleka? Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. jun 2009 8:04

Jaz mislim, da ga imaš komot, če je oblekca do kolen, Mimika... Sicer pa, nova oblekca vedno prav pride, : ) Jaz sem včeraj kupila senčilo od Bourjois, 07 noir emeraude. Ma je res mega, nanašanje je kot se šika, barva pa sploh. (danes ni tok sonca, si lahko špogam malo močnejši mejk ap). lidka [sonce]

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. jun 2009 14:06

Od viška glava ne boli. Izplen današnjega dne oziroma KTMV (kar tako malo ven - iz službe seveda) je nova oblekca (vijola bela kombinacija) do kolen, bel bolero, srebrno bela torbica in srebrno bela zapestnica. rabim še nove srebrne čevlje. Upam, da jih bom dobila. Problem je v pomanjkanju časa. Zelo sem zadovoljna. Juhuhu. Mimika Mimi Urbanc

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. jun 2009 14:08

juhuhu, tudi jaz za tebe, sem verski fan vijoličaste barve, kjerkoli... : ) lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti