Srečanje kul-slo

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. maj 2009 14:45

rimljanka je napisal/a:

O ne, kar naj originalni Ljubljančani kdaj čez Trojane pokukajo.......................

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Se strinjam. Se boste nadihali svežega zraka. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. maj 2009 15:53

Valjam se od smeha. Tista s frišnim zrakom je pa res nepresežena Saj, če sem službeno tam, se vedno pri darling javim. Enkrat je bilo prav hecno, ker sem imela sestanek na eni MB lokaciji in sem potem echt nativose spraševala, kje je ta in-ta-ulica in me je en zelo prijazen gospod tako prizanesljivo gledal in vprašal, koliko časa sem že v Sloveniji, ker za tujko lepo govorim slovensko..... Ne zezam se, resno. In sem bila potem na mukah, ker nisem vedela ali naj povem, da je to Lj- naglas, ali pa naj rečem, da sem v Slo zadnjih pet let in da hodim na vse tečaje.....)))))))))))))) BTW, tisti gospod ni znal ene od glavnih ulic v MB Mene drugače ni v SLO med 26. majem in 1. junijem, skratka, če boste takrat to organizirale, bom fizično onemogočena. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. maj 2009 16:38

Bomo Štajerke to kar na Štajerskem naredile. Res pa je, da po eni anketi 65 odstotkov Ljubljančanov še ni bilo v Mariboru. Nič hudega, če nočejo oni k nam, pa gremo mi tu in tam k njim. Se torej javimo in obelodanimo naklepe. Mamamia mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. maj 2009 19:02

Vendelina jr. je napisal/a:
.........................................................................

.........................................................................................

.........................................................................................

Mene drugače ni v SLO med 26. majem in 1. junijem, skratka, če boste takrat to organizirale, bom fizično onemogočena.Vendelina jr.

Ja, pa tudi Ognjič je ( baje ) v tem času povabljena na enotedenski piknik ( a je to isti piknik?). Verjetno je še kdo, naj organizatorice to upoštevajo.

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. maj 2009 19:09

ežoooojjjj (evo, udba svuda oko nas....) Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. maj 2009 19:40

Najboljše, da grem že kar takoj po Primotren, če me slučajno spet tako luzne kot me je pred Peklom.

Loni Makaroni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

4. maj 2009 19:52

Ej ne mi o Primotrenu, bi ga lahko ta vikend pojedla na tone... Začetnica

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

4. maj 2009 19:57

Čao, o, super, srečanje! Jaz pridem, če bo le, kot je bilo že rečeno, datum ok. In že letim čekirat recepte, kaj bom spekla...... Jupi! Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. maj 2009 20:12

Enkrat bi morale tudi me, Belokranjke in Dolenjke v akcijo stopit ... da ne bomo skoz na Štajersko hodili :) Sicer, če bo datum ustrezen in okoliščine ugodne, bi se tudi jaz znala prikazati ...

Atina

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. maj 2009 20:15

Mamamia, velja! Se slišiva in vidiva, zgleda, da bova spet morale vzeti vajeti v roke. Upam pa tudi na pomoč naših članic, ki so iz našega okoliša. Torej Tumpika, Lidica in ostale, ki ste blizu, kar javite se. O datumu pa se bomo še pogovorili, malo sem razmišljala o 13. juniju (sobota), takrat bo ziher lepo vreme (hi,hi). Torej, zadeva bo zgleda stekla, vsi ostali pa prisrčno vabljeni na naš konec, saj smo se vedno imeli zelo lepo, na vsakem srečanju, kajne? galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti