Rešite se internet explorerja 6 in doživeli boste...

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. maj 2009 18:25

Pozdravljeni,sem malo počakala ,da vidim kaj bo ,se je res popravilo ,edino še novosti od zadnjega brisanje mi štekajo.Slika ostane ista,spodaj pa piše :prebrano kulinarika net ,pa čakamo na ...pa spet prebrano ,pa čakamo....mogoče je kaj drugega,ker če miško premikam sem in tja gre hitreje.Tak občutek imam.Pa ne se mi sedaj smejat..

Drejček ,tebi pa hvala,bom kar na miru pustila,da ga kaj ne pokvačkam.

lp goga

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

6. maj 2009 11:53

Nasja tudi meni zadnje dni(od petka) ne odpira skoraj nič več za vse mi izpiše Internet eksplorer ne more odpreti tega spletnega mesta ko pa desetič poskusim pa odpre no pa še zlo počasi odpira. Jernej ne se mi smejat meni kulinariko kr hitro odpira po forumih,slikah albumih...ampak glede na to da se ne spoznam kaj in kako imam naloženo kako pa vem kateri eksplorer mam?(Sem morala vprašat,ker res ne vem) žigolino

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. maj 2009 12:45

V zadnjem roletnem meniju je ponavadi ena od možnosti About (Vizitka v SLO verziji), kjer piše kaj imaš.

Ampak nisem dobro razumel, najprej si napisala da se ti skoraj nič ne odpira potem pa da se hitro odpira?!

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

6. maj 2009 12:58

Kateri operacijski sistem pa uporabljate? Lahko bi bil problem tudi to. Čez visto se vsi pritožujejo, da je počasna in pokuri preveč rama. gasperp

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

6. maj 2009 13:56

Jernej-ja kulinariko mi hitro odpira sam do kulinarike priti je pa problem že ko grem na gogl mi ne odpra samega googla če mi že odpre pa potem napišem v googl kulinarika al netlog al xx stran mi vedno izpiše internet explorer ne more odpreti te spletne strani mam pa windovs xp računalnik naložen novembra 2007 ""bojda z novimi programi ki so bili takrat"" V zadnjem roletnem meniju-ami lahka mal bolj podrobno opišeš kje (Sem kura upam da ne edina) žigolino

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

6. maj 2009 17:42

Žigolino - najprej odpreš Pomoč - Help, potem O Internet Explorer - About Internet Explorer gordana

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. maj 2009 18:13

Imam spet en problem,ne vem kaj sem naredila narobe.Imam tako majhne črkice ,da komaj vidim brat.Drugje so normalne ,na kulinariki pa ne.Prosim ,kaj naj sedaj naredim?

lp goga

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. maj 2009 18:26

Verjetno si kulinariki določila manjše črke, ker ne vem kateri brskalnik uporabljaš težko pomagam. Poskusi kje najti pogled 100% ali pa "normal size črke".

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. maj 2009 19:05

Jernej ,sem že popravila ,hvala lepa

lp goga

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

6. maj 2009 19:22

Evo sem naložla nov explorer dela super gogl mi še kr nekaj strani ne odpira mi je pa na koncu nalaganja sporočilo češ da se na mojem računalniku izvaja kriptogravska...ne vem kaj? Je pa zanimivo ko mi noče odpret strani mam možnost kliknat diagnosticiraj težave in pol tiste pikice laufajo od spleta do računalnika nato pa se odpre želena stran.Jaz res nimam pojma kaj bi blo narobe.Sumim pa na bit defenderja. žigolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti