Rešite se internet explorerja 6 in doživeli boste...

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

4. maj 2009 20:35

Jaz ne uporabljam internet explorerja, ker mi je stalno blokiral (tudi na drugih straneh). Imam naloženo Mozillo Firefox 3.0, stalno se mi posodablja in nimam nobenih problemov z zmrzovanjem ali blokiranjem. Vsem jo toplo priporočam. Ni pa nobene panike z zaznamki. Lepo jih izvozimo iz internet explorerja in jih uvozimo v firefox. Simpl k pasulj gasperp

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. maj 2009 20:39

Gasperp, a veš, ni tako enostavno zamenjat brskalnika, če si na računalniku le podnajemnik brez "upravljalskih pravic".

Cila

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

4. maj 2009 20:52

To te pa čisto razumem Cila. Imam enake probleme v službi gasperp

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2009 21:38

Hm, nič takega ni drugače da bi smela zmrzniti slika, stran novosti ni nič drugačna od ostalih, še malo manj grafike ima Res... v tem trenutku ne vem...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

5. maj 2009 1:28

Hja, meni pa IE7 in 8 enostavno nista všeč -  me jezi, da moram spet iskati gumbe, ukaze itd, ki jih v IE6 najdem že miže.

Pa sem te dni probala Chrome in me ni prepričal...

...še sploh zato, ker mi je IE6 do tega vikenda tudi novo KulSlo odpiral brez kakršnihkoli problemov, enako hitro kot v Chromu.

Zadnje dva dni pa ne pridem nikamor - razen če vsako povezavo odprem v novem oknu No ja, bomo videli, mogoče pa le probam spet kaj novejšega ...

Nasja

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

5. maj 2009 7:41

Jaz pa imam nameščene vse tri brskalnike: IE8, Chrome in Mozillo. Najpočasnejša je Mozilla, najhitrejši in najenostavnejši pa Chrome. Tega uporabljam jaz in imam vse priljubljene shranjene tam, partner pa uporablja Mozillo in tam vse shranjuje. Če pa se kdo boji, da bo izgubil priljubljene, pa naj jih izvozi, to pa storiš tako, da z desno tipko klikneš na zaznamke, potem upravitelj zaznamkov, orodja in izvozi zaznamke. Tako je v Chromu, v drugih brskalnikih sem pozabila, a je verjetno podobno. http://basti.moj-album.com/

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

5. maj 2009 9:04

Cila je napisal/a:

Gasperp, a veš, ni tako enostavno zamenjat brskalnika, če si na računalniku le podnajemnik brez "upravljalskih pravic".

Cila
Obstajajo pa aplikacije oz. predelave aplikacij, ki so namenjene temu, da se jih zaganja iz USB ključa, tj "portable software". Se pravi iz neta "potegneš" aplikacijo, jo skopiraš na ključ oz. na del diska, kjer imaš pravice in lahko zaženeš aplikacijo. Ni nobene instalacije, oz. aplikacija ne posega v register in sistemske datoteke. V iskalnik napiši "portable in ime programa" ali pa idi na http://portableapps.com/ ,tam boš našla firefox, chrome... Obstaja tudi portable opera, google earth in še dosti tega. Preizkušeno pa portable firefox deluje brez problema z vsemi vtičniki in dodatki, ki jih naložiš iz neta. lp Vlado

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. maj 2009 9:29

Vlado, hvala. Bo treba spet malo možgančke kravžljat. Kot prvo seveda kupiti USB  . 

Cila

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

5. maj 2009 10:00

Ne nujno, verjetno imaš na računalniku dostop vsaj do mape moji dokumenti, tudi tja lahko prekopiraš katero od prenosnih aplikacij. Kako pa imaš te zadeve urejene z lastnikom računalnika pa najbolje veš sama. lp Vlado

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

5. maj 2009 13:18

To vem Vlado, ampak se še nikoli nisem poglobil v to. gasperp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti