Rešite se internet explorerja 6 in doživeli boste...

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

2. maj 2009 9:57

ne vemo, goga, še vedno ugotavljamo zakaj; ampak najprej se je šlo v sanacijo, potem bo prišlo na vrsto še odpravljanje vzrokov, če jih bo sploh mogoče locirati

Flash je multimedijski način predstavitev na internetu, ki omogoča zelo kvalitetno predvajanje slik in zvoka; firefox ima kup dodatkov, ki omogočajo različne možnosti, in ena od njih je možnost blokade oglasov, izkočnih oken, in praktično vsega, kar posameznika/co moti. Jaz Ti bom napisal navodila za angleški firefox, če uporabljaš slovensko različico, se pa malo znajdi.

Greš pod tools in klikneš Add-ons. Potem je zgoraj levo opcija Get Add-ons, in v tem zavihku Browse all Add-ons. Ko to klikneš, odpre novo okno. V search vpišeš AdBlock Plus, in ko ga najde, ga inštaliraš preko možnosti Add to Firefox. Nato ponovno zaženeš brskalnik, da ga aktiviraš, in blokiranje se lahko začne. Potem pa ga po potrebi aktiviraš z desnim klikom na miški, čisto spodnja opcija je AdBlock image.

 

Veliko sreče,

Drejček

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. maj 2009 20:41

Ali kdo opazi kakršnokoli spremembo na bolje v nalaganju (za tiste, ki jim nalaga počasi)? Naredil sem nekaj večjih sprememb.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. maj 2009 20:56

Meni se strani odpirajo zelo, zelo hitro. Sem presrečna 

Hvala!

Vanja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. maj 2009 21:01

Vanja, večini se odpirajo hitro... Tako da je pomembno vprašanje kako so se ti odpirale včeraj ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

2. maj 2009 21:25

Ko kliknem na "prikaz vseh novosti od zadnjega obiska" se mi zadnja dva do tri dni dogaja,

 da je lupa za "hitro iskanje"  najprej  v vrstici, kjer piše "Mnenja o receptih" - kar čez pisavo.   Po sekundi-dveh skoči tabela z menji in forumi navzdol in šele takrat se  iskalno okence  prikaže v celoti.

 

Cila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. maj 2009 21:28

Cila to je "prav". Dokler se stran ne naloži ne deluje koda, ki naredi tabulatorje v iskalcu.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. maj 2009 23:51

jernej je napisal/a:

Vanja, večini se odpirajo hitro... Tako da je pomembno vprašanje kako so se ti odpirale včeraj ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

 

Tako hitro se odpirajo, da si sploh ne predstavljam, kako bi bilo možno še hitrejše. 

Vanja

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. maj 2009 5:24

Na, tako sem hvalila odpravo težav, pa so se zopet pojavile. Ponoči sem prebrala novosti, napisala nekaj komentarjev, pa mi je zopet začelo blokirati... KulSlo mi je čisto zamrznila, pa sem šla na to stran ničkolikokrat in ničkolikokrat morala resertirati... ves čas eno in isto. Zdajle pa imam spet srečo, da sem lahko napisala ta komentar. Jernej, se ti sanja zakaj!?!

Lep dan in veliko se smejte

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. maj 2009 9:20

Žal ne, pri meni in vseh ki jih osebno poznam dela kot urica, po zadnjih izboljšavah se nam odpira hitreje kot stara kulSlo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. maj 2009 19:41

Zadnja dva do tri dni so se mi začeli pojavljati problemi, če kliknem na gumb za prikaz novosti od zadnjega obiska. Velikokrat mi slika  "zmrzne" in moram  ven iz Kulinarike in se ponovno prijaviti.  Vse ostale funkcije delujejo brez zastojev in brez težav. Pred tem je nova podoba Kulinarike že v redu funkcionirala.

Explorer imam gotovo najnovejši, saj imam legalno kupljene Windowse.

Cila

 

 

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 06. 2009 21:07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti