Petra majdič

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

18. feb 2010 16:12

Tudi jaz sem se stulila ko sem jo gledala, bravo Petra! Vendelina jr., tebi pa čestitke za razmišljanje, predvsem tisto o juniorjih. mejačka

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

18. feb 2010 17:18

Meni še danes tečejo solze,ko prebiram in gledam to našo junakinjo.Res je,da se je ta jarek verjetno moral zgoditi,vendar je Petra prišla iz njega še močnejša in odločena da gre na zmago.Marsikdo bi pa se pa iz jarka samo priplazil pa v jok in domov,pri takem padcu bi bilo to tudi logično.Nerazumljivo mi je kako je lahko zdržala tako strašne bolečine,se vidi,da je ženska. BRAVO PETRA! jesen

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 470

18. feb 2010 19:30

Petra, neverjetna si. Iskrene čestitke. Jokala sem pri vsakem teku in nisem verjela v dobro uvrstitev, kaj šele medaljo. Zdelo se mi je, da pri takšni poškodbi in hudih bolečinah tega ne bo zmožna. Ampak še enkrat je dokazala da je odlična športnica in osebnost.

Ja, celo uro sem si naštimala  ponoči, da sem lahko gledala podelitev v živo in zopet jokala in bila zelo ganjena.

Še danes ne najdem pravih besed za njen pogum in borbenost.

gobica1402

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

18. feb 2010 19:34

BRAVO, Petra! korenckova

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2010 21:07

Nič čudnega, da vremenarji obetajo povečane količine padavin. Našli smo "krivca" Loni Makaroni

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

18. feb 2010 21:38

Sele danes sem videla posnetek... res neverjetna punca! Iskrene cestitke in lp

KDM  

član od: 9.1.2010

sporočila: 25

18. feb 2010 23:52

Bravo Petra ,neverjetni pogum in vztrajnost.Čestitke KDM

neznan uporabnik

19. feb 2010 10:37

TOOOOO..!!!!! ZLATI RED ZA ZASLUGE!!! Končno!! Čeprav se jih bo spet en kup slinilo zraven japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 19. 2010 10:39

jancijak  

član od: 11.12.2008

sporočila: 24

19. feb 2010 12:30

Jokala sem še pri včerajšnji ponovitvi,čeprav sem vedela za razplet, saj smo jo spremljali prejšnji dan v živo. Podvig,ki ti vzame sapo,besedo.. in ti da misliti.Iskrene čestitke. Še nikoli si nisem želela stisnit roko nekomu tako močmo,kot sedaj njej - borki, ki je zmagala na meji nemogočega. jancijak

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2010 12:37

Sneto s spletne strani predsednika države: Predsednik republike odlikoval Petro Majdič Ljubljana, 19.2.2010 | sporočilo za javnost Predsednik Republike Slovenije dr. Danilo Türk je z Zlatim redom za zasluge odlikoval Petro Majdič za njen nastop na XXI. zimskih olimpijskih igrah v Vancouvru in za izjemen športni dosežek. Petra Majdič je na tekmovanju v sprintu 17. februarja izkazala izjemno junaštvo, srčno borbo in izjemen uspeh na olimpijskih igrah. S tem je pokazala, kakšen neustavljiv borbeni duh in vztrajnost sta potrebna, da človek zmore in uspe narediti to, kar je uspelo njej. To olimpijsko bronasto odličje je vredno več kot zlato, je izjemen dosežek in lepo zaokrožuje imenitne dosežke v izvrstni karieri Petre Majdič. Obdržati takšno kvaliteto in toliko let ostati v samem svetovnem vrhu je edinstven uspeh slovenskega športa. Le z resnim delom ter neustavljivo voljo je Petra Majdič vedno znova upravičevala zaupanje svojih trenerjev in s svojimi dosežki navdušila slovensko športno javnost, kar je v neizprosni svetovni konkurenci sodobnega športa vredno vsega občudovanja. Mlada generacija pa ima v Petri Majdič vzor velike športne osebnosti. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti