Ansambelj za abrahama?

remiskica  

član od: 26.4.2009

sporočila: 21

tema odprta - 26. apr 2009 18:41 | ogledi: 2.154 | odgovori: 7

Pozdravljeni.

Že dalj časa spremljam kulinarično slovenijo in je zakon.

Tudi recepte pridno preizkušam.

Ker sem opazila, da lahko tukaj najdem koristne ifomacije, se obračam na vas.

Ker bomo kmalu potrebovali nekoga da igra na abrahamu, bi vas prosila, da koga priporočite. Naj bosta vsaj dva ali trije. Vem da je na internetu veliko glasbenikov, ki se predstavljajo, vendar bi rada da mi priporočite koga, ki ste imeli z njim dobre izkušnje in veste da nardi čago.

hvala za vse informacije.

remiskica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. apr 2009 13:54

Malce sem se nasmejala pri 'ansambelj' oprosti :)

Povej, od kod si, ker recimo na Primorsko ti en ansambel z Lendave ne bo hodil :)))

Atina

remiskica  

član od: 26.4.2009

sporočila: 21

27. apr 2009 14:06

V tistem trenutku, ko sem to pisala se nisem nikakor spolnila, da bi napisala skupina Lepo, da si se nasmejala. Sem pa iz Slovenske Bistrice (Štajerska). remiskica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. apr 2009 14:19

remiskica je napisal/a:
V tistem trenutku, ko sem to pisala se nisem nikakor spolnila, da bi napisala skupina Lepo, da si se nasmejala. Sem pa iz Slovenske Bistrice (Štajerska). remiskica

 

Saj nebi bilo potrebno pisati skupina, ampak ansambel brez J. Zato se je Atini nasmejalo (meni pa tudi)...

Lep dan in veliko se smejte

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. apr 2009 15:37

Simona84 je napisal/a:

remiskica je napisal/a:
V tistem trenutku, ko sem to pisala se nisem nikakor spolnila, da bi napisala skupina Lepo, da si se nasmejala. Sem pa iz Slovenske Bistrice (Štajerska). remiskica

 

Saj nebi bilo potrebno pisati skupina, ampak ansambel brez J. Zato se je Atini nasmejalo (meni pa tudi)...

Lep dan in veliko se smejte

 

No, jaz sem se pa še ob spolnila nasmejala, ko sem se spomnila....

Vanja

remiskica  

član od: 26.4.2009

sporočila: 21

27. apr 2009 15:50

No lepo, da vas še malo nasmejem. Trudim se pisati čim bolj slovnično. Vendar pa včasih,kljub temu, da se trudim pisati slovnično, kakšno besedo spregledam. Pa pomembno je samo, da me razumete. Opazila sem, da sem odprla 2 isti temi. Nevem kako se je to zgodilo (nisem namerno). Tako da tisti, ki urejate to spletno stran, lahko eno temo brišete. remiskica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. apr 2009 15:55

remiskica, smeh je zdrav, ne :)

 

Žal ti ne morem pomagati z ansamblom, ker sem s čisto drugega konca naše lepe Slovenije ... Veliko sreče pri iskanju!

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 27. 2009 15:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti