Strojček za sladoled

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

tema odprta - 26. apr 2009 16:39 | ogledi: 4.684 | odgovori: 4

PODARIM ( čist zaspstojn) strojček za sladoled fime Fep. Strojček je sestavljen iz pogona z metlico in rebraste posode s pokrovom. Deluje tako, da se masa meša v zamrzovalniku, stroj pa tudi sam priklopljen na elektriko.

Uporablila sem ga samo nekajkrat.

To ni tisti nobel strojček, ki je na trgu danes, to je uvod v take strojčke.

F r i n a

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

26. apr 2009 17:27

Frina, predstavljam si, da je tak, kot je bil moj prvi strojček za sladoled, Boschev. Veliko hektolitrov sladoleda je naredil! V primerjavi z današnjimi strojčki - tistimi, ki imajo hladilni del, ki ga moraš imeti 24 ur v zamrzovalniku - je bil boljši, ker si lahko naredil neomejeno število sladoledov drugega za drugim. Potrebno je bilo samo, da je imel zamrzovalni predal trdo dno (ne samo mrežasto košaro), na katero si "prilepil" strojček s kozarcem vode, in da si imel kje blizu izvor elektrike (lahko tudi razdelilec), kamor si priključil vtikač strojčka. Kabel strojčka je bil primerno tanek, da je šel mimo tesnila zamrzovalnikovih vrat. Mislim, da sem ga podarila, ko sem kupila zamrzovalnik samo s košarami, pa tudi privoščila sem si pravi strojček z lastnim kompresorjem. teta torta

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. apr 2009 22:19

JA, Teta Torta, takšen je. Sem naredila nekaj sladoledov, davno nazaj. Kupila kornete in častila froce cele ulice.

F r i n a

sasah  

član od: 15.7.2008

sporočila: 43

13. maj 2009 13:38

Ta strojček je zakon. Če ni interesentov se priporočam, ker ima mami takega je je super. sasah

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

13. maj 2009 13:46

Ni interesentov. Pošlji naslov na ZS. Glede dobave pa vladajo izredne razmere do konca meseca, ker imam stvari v paketih, ker prekrivamo streho in menjujejo strešna okna v vseh prostorih mojega stanovanja.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti