Miss universe 2009 slo

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

26. apr 2009 13:43

Upam, da je bilo vse zrežirano. Človek se lahko ob tem samo razjoče.

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

26. apr 2009 15:28

LP! fakin712

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. apr 2009 17:29

Zrežirano je v tistem delu, ko punce odgovarjajo, da ne bi nikoli seksale z nekom, ki ga poznajo samo kratek čas. In so naučene na popolnoma bedast farški odgovor. Pravilen odgovor se glasi, da se človek spusti v prvi seks z nekom, ko mu razsodnost še dela (skratka, da ni pod vplivom alkota ali drog), ko to počne s pristankom in ko se uporablja zaščita, skratka, kondom je obvezen. To bi morali sporočati mladim ljudem. To, koliko časa moraš pa koga poznati, je pa totalno brezveze. Zlasti za mladega človeka, ki eksperimentira. Naj eksperimentira, naj to počne varno, naj se zaščiti pred spolno prenosljivimi boleznimi. Zelo veliko ljudi zelo dolgo in slabo seksa in tudi živi z ljudmi, ki jih že zelo dolgo pozna.... To, da je geografija mnogim španska vas (kje je španska vas?) pa ni nič novega. Niso samo misice tako nepismene. Poskusite na tole odgovoriti brez čekiranja gugla: - glavno mesto Moldove je....? - Kakšne so barve zastave Francije in kako so postavljene (navpično ali vodoravno)? - Koliko je zvez na zastavi EU in kaj predstavljajo? - V kateri državi leži Schengen? - Glavno mesto Latvije je? - Katero je bilo glavno mesto Republike Nemčije preden je to spet postal Berlin? - Glavno mesto Kalifornije je.....? Floride....? - Glavno mesto Brazilije je....? - Glavno mesto Avstralije je....? Skratka, kdor na tole ne zna odgovoriti takoj oziroma, če po 10 sekundahbrez gugla odpove, pa še videza je bolj povprečnega do čudnega, ima v resnici še manj adutov kot misice.... Vendelina jr.

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

26. apr 2009 17:40

Vendy, pretežka vprašanja si dala, za kaj takega človek rabi met narejen fax ...

sicer se pa ob takih primerih vedno spomnim štosa, da ko pride do geografije je pa mrzla ...

LP

Drejček

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. apr 2009 18:07

Bravo Vendelina, tako za prvi kot za drugi odstavek!

nola

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

26. apr 2009 18:10

Vendelina, človek, ki iz prve odgovori na tvoja vprašanja, mora biti dobro razgledan, vprašanje, ki je bilo postavljeno misicam, pa spada v osnovno razgledanost. ZDA je le "največja" država na svetu, vsak dan se pojavlja v medijih, medtem ko o Moldovi slišimo le, ko je tam nekaj hudo narobe. Jaz bi jim ne zamerila, če bi odgovorile, da je to New York (nekje v nižjih razredih osnovne šole sem to mislila tudi jaz), če pa odgovori Velika Britanija, potem pa je to malo hudo in se sploh ne more primerjati s tem, da mogoče kdo misli, da je glavno mesto Avstralije Sydney. Vseeno pa mislim, da smo Slovenci na splošno kljub tem misicam kar dobro osnovno razgledani in verjetno je malo takih, ki ne vejo, kakšna je francoska zastava - zagotovo jih je manj kot tistih Francozov, ki še vedno mislijo, da na Italijo meji Rusija ali pa vsaj Jugoslavija in bog ne daj, da bi poznali slovensko zastavo - vsaj kakšnih barv je. Vseeno pa je to dober izziv, da vsak poskuša povišati svoj nivo znanja iz geografije, za začetek si lahko inštalirate google earth, mene je čisto zasvojil;) feferon

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. apr 2009 18:16

My point je bil v tem, da bi veljalo pomesti pred svojim pragom. Se prevečkrat sliši kaj o "butastih Američanih", ki ne vedo, kje je Evropa, pa o "neumni in lepi, ki je napredovala s seksom" (očitno zna vsaj NEKAJ)....ko pa vprašaš nekoga nekja o npr baltskih državah....(to je, mimogrede znanje osnovne šole, nič drugega), ga pa ni več.... Pa dala sem dve zaviti vprašanji, okej, priznam, je bilo močnejše od mene, ampak ostalo mora znati vsak, ki je končal osnovko. Pika. Vendelina jr.

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

26. apr 2009 18:58

Tako dragi moji - Vendelina je ukazala piko - da si ne bi še kdo drznil kaj pridodati. Ne vem, kako sem živela dokler je nisem "poznala". karlinka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. apr 2009 19:08

potem imaš resno amnezijo..... Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. apr 2009 20:41

Bah, meni je pa odgovor, da se punca ne bi spustila v zelo intimen odnos z nekom, ki ga pozna le en dan, slišati popolnoma razumen in okej. 'Popolnoma bedast farški odgovor' je za marsikoga, ki se s 'farji' pač obremenjuje... Sicer pa človek lahko razmišlja tudi za lastno pametjo in po lastnih moralnih normah.

'Pravilen odgovor', kot ga navajaš ti, Vendy, je pravilen pač zate. Ostali imamo pravico do lastnih pravilnih odgovorov, mar ne? In tudi samoopredeljenosti.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti