Miss universe 2009 slo

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. maj 2009 22:24

Indija Koromandija.

Pridem v finale, al ne ?

F r i n a

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. maj 2009 23:22

Frina, zelo lepo zapisano, tisto o kandidatih za poslance, se čist strinjam.

Drugač, omenjajo se lepotice ( nalipšane ) in sive miške ( naravne ) in sivi tipi, ki si ne upajo nagovorit lepotic. Morda to kdo tudi tako vidi, vendar mora dopustit možnost, da nekdo drug vidi stvari čisto drugače, in ima drugačen vrednostni sistem. Recimo, vsedeš se v kavarno ( zunaj, sicer niti ne vem kje je to možno, v naši vasi vsekakor ne, po Ljubljani pa premal hodim, v Trstu vsekakor ), naročiš kavo in konjak in uživaš v opazovanju mimoidočih lepotic. Vidiš ene pretirano našminkane, aha, to so kurbe, takoj jih poznaš. Nekatere so mal manj našminkane: aha, to so pripravnice za prej omenjeni poklic, pa še niso vešče............ in tako vidiš celo paleto karakterjev. Opaziš tudi moške, ki ne mislijo z možgani ampak z jajci, ja ti ogovarjajo ( si upajo )...........

Če govorimo le o ženskah: niso vse talentirane za vse: nekatere so dobre za družbo, nekatere za posteljo, nekatere za gospodinjo, nekatere za mamo ( tvojih otrok, no, seveda se lastnosti tudi prekrivajo )..........Ko si iščeš partnerko ( soprogo ) lahko zbiraš kaj bi rad imel doma ( no, ja, morda, morda tudi vzameš kaj lahko dobiš ). Recimo, oženiš se in čez nekaj let imaš enga, dva ali morda tri odraščajoča otroka. Hodiš po cesti in srečuješ prej omenjeno paleto lepotic. Kakšno potrebo oziroma kakšen razlog imaš, da nekoga ogovoriš?  Imaš urejeno življenje, prihodke, skrbi.......... in te tamo neka namišljena lepotica ima za sivega tipa, ki si je ne upa ogovorit, češ, da se je bojiš. Ti si imaš svoje življenje in te nobena kurbarija ne zanima, pa naj si misli kar hoče.

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. maj 2009 23:43

Vse lepe stvari na svetu in ki se nam razkazujejo, so za gledat. Ne glede na spol.

Mislim, da bi si le moral poiskati stol v tisti tvoji vasi. Vse vasi imajo svoje špelunke, ki imajo nekje eno senco, kamor paše hladen pir, da se izostrijo oči. Vsem. Se splača posedet.

F r i n a

neznan uporabnik

16. maj 2009 0:01

in vsaka stvar, ki se nam razkazuje in vsak človek, ki ga srečamo, ima svojo valovno dolžino. zato pa tvorimo eno krasno mavrico. se tudi zemlja iz vesolja vidi kot najlepše, kar je videti daleč naokrog. mensezdi da mamo vsi mal prste vmes. no, tole je bil napad sentimenta (hvala Zofka, da si bila zvesta svojemu pridevniku), zdaj gremo pa naprej. oglasov na žalost še ni konec, ste pa do sedaj vsi v finalu. japaja

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

16. maj 2009 18:25

Tale zadevica pa postaja prav luštna za brat. Moram še ponk pospravt, pa cvinge zložit, pa špohtl počistit...

pa tortico spečt, za mojo ta tretjo, da se bo lepo na moje povešene stisnla in mi rekla, da me ima rada.

mizarka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. maj 2009 21:43

mizarka, ti si mi tudi všeč

tulka

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

18. maj 2009 12:24

Meni ste tudi (skoraj) vsi lepi, kar vas je tukaj, pa vas še sploh nisem videla.

Temu se reče notranja lepota.

Kdo pravi, da ne obstaja?

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

26. maj 2009 14:20

Mal šnofam po kulslo(ja, med službo), pa mi je v oči padla tale WRANOVA domislica - mislim, da jo najdete na strani 5: "vsa ženska bitja do 18 let so lepa,pa po abrahamu tudi.vmes pa je 30 let ko res ni vseeno kako ženska izgleda.osebno mislim,da so bolj srečne tiste,ki so lepe,moški ne iščejo pametnih žensk,saj ne prepametnih.kdo bi pa želel biti mož elizabeth teacher,samo neki debil ali pa lenuh,ki se bo celo življenje valjal v njeni senci." In si pol mislim(s čisto malo zlobe pa veliko zdrave pametni), še hvala bogu, da nisem bla tako lepa, da bi me Wran želel poročit..... Kdo pravi, da je lepoticam z rožcami postlano? helenag

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. maj 2009 7:14

@helenag 1. Si lepa. In imaš srečo. Točno toliko, kot je vidiš in prepoznaš (tako kot vsi ostali). 2. Nikomur ni z rožicami postlano. Če pa slučajno komu je, ima pa itak alergijo na rože. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti