Miss universe 2009 slo

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. maj 2009 10:36

Dekleta, danes je uscana Zofka - ne  solze točit, da ne bo preveč moče. Ampak se mi zdi, da se nam bo Zofi mal izneverila.

Lp

P.s. Jupiiiii, zmaga - sem šla brskat za oksimoron = bistroumni nesmisel. Nisem vedela.

P.p.s. Vendelinca, ne klič . V soboto mora bit lepo vreme, gremo dolino Mirne prekolesarit. Zofka je danes, pa naj se olajša.cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 15. 2009 10:38

neznan uporabnik

15. maj 2009 10:47

Seka, teše, oblikuje... Edin k seka je treba bit tolk pameten da veš na kero stran bo padl in se umakneš na drugo. Pri nadaljnih postopkih obdelave je pa ravno tako potrebno biti pazljiv. ljudje, ki so rasli gor v bližini mizarskih delavnic, bi to morali vedet. Drgač pa, ja, se strinjam, da je, tako kot je "mi je iz glave ušlo" katera forumista napisala, da je Vendelina jr. okej, kako konkretno pomaga brez publicitete marsikomu... Iz programa šole za socialne delavke: "moj mož je tko fajn kadar je trezen, ko je pa pijan je pa katastrofa". "sej dobr hoče" "potrpim, kadar ima kdo izpade, sej kadar jih nima je pa zlat" je res treba dihat in do 10 preštet, pa še pol ne veš s kom imaš opravka, takole na forumih.. japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

15. maj 2009 10:51

Vendelina jr. je napisal/a:
Imaš cel vikend časa, ker bo slabo vreme Vendelina jr.

Nekatere pa med vikendi (ne glede na vreme) čaka veliko dela.....................dela za službo. Tako da, .........

In še mimogrede, tudi meni oznaka "farški" zveni žaljivo. Je nikoli ne uporabim.

rimljanka - zasebno mnenje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. maj 2009 11:08

japaja, jaz sem zapisala tisto o Vendelini. "Iz programa šole za socialne delavke: "moj mož je tko fajn kadar je trezen, ko je pa pijan je pa katastrofa". "sej dobr hoče" "potrpim, kadar ima kdo izpade, sej kadar jih nima je pa zlat"" In nima veze s tem, primerjava zame ne vzdrži. Ker ne živimo z Vendelino, z njo zgolj tule komuniciramo, z osebki, kot so v tvojih citatih, pa zna kdo prebivat. Jaz tudi s takimi osebki, še manj pa z načinom razmišljanja, nimam opravka. Za Vendyjino pisanje se mi zdi, da ima nekaj soli, tisto, kjer se mi zdi, da je nima ali sama mislim drugače, pač preskočim. Kot pri vseh ostalih in se ne usajam. Ampak različni smo si in mi tudi ni problem sprejet drugačno mnenje ali ravnanje od mojega. Imam kup drugih preokupacij v življenju kot skrb, kaj nekdo na forumu o čem misli. Včasih sem tudi sama veliko pisala sem gor (in jih dobila po kapislu, da je bilo veselje), potem se pa neke stvari malo spremenijo in gredo drugo pot. Čas vedno naredi svoje. Za vse je dovolj prostora. Mamamia mamamia

neznan uporabnik

15. maj 2009 11:33

mamamia, se kar strinjam. mi pa ni ušlo iz spomina, da me je Vendelina jr. označila za prepirljivko in japajade in utakmice u nogama in nevemkajševse. sej me sploh ne pozna. in si tut ni vzela dovolj časa, da bi me spoznala (ko prvi puca taj preživi?) kar hočem povedat je to, da se da na en prijazen način (ki sicer potrebuje malček več časa), tudi spremenit kvantiteto v kvaliteto. kadar je pa vojska, je vojska za vse. (no, jst bi rekla vojna, ampak povzemam po staroselski artikulaciji). sm pa nekak ugotovila, da je tlele na tem forumu tko kt v osnovni šoli. mora perje letet, da se dokažeš? meje je pa treba postavt. tako kot na unmu forumu v zvezi z otroško trmo, do tle gremo, naprej pa ne. sicer je bil pa meni pomemben stavek: ko vidiš, da ti dete drvi v prepad, boš letel za njim in ga zgrabil za roko. vsaka filozofija in permisivna in nevemkakšnaše vzgoja odpade. ampak tole že spada na drugo stran. drgač sem se pa na kulinariki naučila ogromno novih priprav hrane. japaja

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

15. maj 2009 11:50

japaja je napisal/a:
drgač sem se pa na kulinariki naučila ogromno novih priprav hrane. japaja
Iz tega razloga nam je Jernej tudi "naredil" kulinariko K

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. maj 2009 12:05

Hja, niti Vendelina tebe ne pozna, niti ti nje, tako da sta si tu bot. Lahko, da sta obe mimo usekali pri ocenah. In kaj potem? Veš, včasih je tako, da nekdo nekaj napiše in zveni precej drugače od tistega, kar je dejansko imel v mislih. In izpade, kot da je prepriljivec ali da preveč pametuje. Pri sebi vidim, ko berem kak post za nazaj, in ugotavljam, da nič čudnega, da mi je kdo kaj kakšno sarkastično spustil. Nisem za vojne in ne vojske, zame je tudi najslabši mir boljši od najboljše možne vojne. Če pa do vojne že pride, skušam pomiriti sprte strani. In ni nujno, da se na Kulslo uveljavljaš zgolj skozi frčanje perja. Daleč od tega. Dobro, morda komu to ustreza in kaj takega poskuša, ampak potem smo spet tam: kaj je za koga še sprejemljiv način komuniciranja. Enkrat sem predlagala, da bi brali poste tako, da bi prikrili imena tistih, ki so jih pisali. Po moje bi bili mnogi presenečeni, kaj vse so napisali... In ja, tudi jaz sem se tu gor naučila kar precej o hrani in kar je še v zvezi z njo. In včasih je tudi bilo veliko več debate, bolj vezane zgolj na raznorazne kuhinjske zadeve. Ampak to je menda pot vseh forumov, da se sčasoma razveja. Na srečo pa imamo možnost preskakovanja tem, ki nam niso blizu. Ampak kaj, ko je pa tako privlačno še kakšno za povrh reči ... Tule, na Štajerskem, se sonce malo skuša prebiti izza oblakov. Dober znak, kajne? Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. maj 2009 12:52

@japaja Tisto z Neverlandom je bil štos. Se mi je pač zdelo zabavno narediti asociacijo na krajšo verzijo mojega nicka in tudi to, da sem večkrat rekla da mora vsak enkrat odrasti (ena mojih čestih). Vidim, da ni potegnilo. Drugače pa država Vatikan nima glavnega mesta. Vendelina jr.

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

15. maj 2009 12:55

A si je kdo od vas že kdaj rekel "joj, če bi takrat imela tako pamet kot jo mam zdej!" Tko jst razumem Vendelinine poste in v njih neizmerno uživam. Ker je pač pet korakov pred mano glede nekaterih reči, o katerih je na teh forumih že tekla razprava (pa še katera, da ne bo pomote, ampak očitno je tukaj Vendelina jr. na udaru). In daljši kot so, bolje je. To je pač moj pogled, morda zaradi tega, ker se že po naravi rada učim. Amen. Košuta

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. maj 2009 13:09

Košuta je napisal/a:
A si je kdo od vas že kdaj rekel "joj, če bi takrat imela tako pamet kot jo mam zdej!" Tko jst razumem Vendelinine poste in v njih neizmerno uživam. Ker je pač pet korakov pred mano glede nekaterih reči, . Amen. Košuta
Ja potem pa maš dve možnosti: a) zavidaš/napadaš/... b) narediš nekaj za to, da nabereš kilometrino. Jaz sem se odločila, da bom zbirala kilometrino. Pa ve? Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti