Peruti na žaru

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. apr 2009 18:32

Oooooo Frina, si pa finameni so pa tako dobre, če so fino zapečene, tudi kožo pojem.

Kaj je vse škodljivo...enkratletno pa pozabim na holesterol, tudi večkrat.

Anamarija

Peugeot  

član od: 3.3.2007

sporočila: 133

29. apr 2009 18:42

Moja simpl marinada:light sojina omaka in sladka chili omaka (sweet chilli sauce) Omaka karamelizira in je pol taka sticky zadevca tole,je pa zelo zelo okusno Peugeot ima

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

29. apr 2009 20:59

Ena velikaaa menza. Dooolga vrsta. Pravi tovarišica: " Čoj, Maks, jaz sem pri pešadiji, ne pri aviaciji. Dej mi pravo meso!"

Tisti, ki me prepriča, da je mogoče pri cca pripravljenih 6000 dnevbih obrokih perutnine letance očistiti tako skrbno, da se ti prikupijo do konca življenja, bo dosegel presežek v prepričevanju. Tisti pa, ki dvomite, pa itak veste, kje se je končala moja ljubezen do perutnine, zlasti do tsitih najmanjših "pšancov", ki so jih v tej menzi stregli.

Ostali pa uživajte. Moj holesterol je bolj privlačen v kaki kraški obliki mesa.... 

F r i n a

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

1. maj 2009 14:14

Frina še zdaj se smejim ko sem prebrala tvoj post.......heheheheheh dobra si svaka čast nicol

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti