Rimski žličniki - sladica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. maj 2009 9:20

nitta je napisal/a:
Včeraj so imeli v Sofijinem dvoru tudi zelo okusne jagode v čokoladi, okusne pa vem da so bile, ker nas je kuhar klical da naj čim prej pripeljemo še dodatne jagode, ker jih je bilo v prvi rundi premalo :) nitta

Potrjujem, jagode so bile včeraj (torej v nedeljo, sobotne so pojedli svati....) res dobre, z belo in s temno čokolado oblite, na sončni terasi kabvarne.

Vanja, ne, kar kuharjevo delo so......

rimljanka - zasebno mnenje

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

18. maj 2009 9:39

Aha, tako. Kar nekaj mimo moje vednosti se tukaj dogovarjate za degustacijo žličnikov v Rimskih?! KristinaG, zmenimo se tako. Midve z rimljanko gremo najprej na degustacijo, da jaz to probam, če je res tako dobro, potem pa peljem še tebe. Poleg tega bomo šle še malo naokrog, da ti pokažem zelo stare sekvoje in še kaj. Pridite kaj v Rimske na obisk, se splača! Jelenckova

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. jan 2010 13:58

Evo, končno sem prišel do Sofijinega dvora v Rimskih Toplicah. Pravzaprav sva prišla, z menoj je bila moja najdražja in edina življenska sopotnica. Jasno, želela sva Rimske žličnike vendar , ker je pač januar in posledično domala nič gostov jih niso imeli. Je pa sila prijazen in strokoven natakar, pozneje sva se zbližala in zdaj vem da se kliče Damjan, ponudil tortice in odločila sva se za čokoladno. Bila je super, lahka in zelo aromatična porcijsko pa velika , skoraj prevelika. Poleg še smetana, pa čokolani ostružki tao da je bilo to pravo razvajanje. In sva se tudi dogovorila , da ko bodo imeli Rimske žličnike me bodo poklicali. Dal sem jim mojo gsm številko in zdaj bom pač čakal na klic. Ker, v zadnji fazi, Slovenija ni tako grozno velika, da ne bi skočil nekaj deset km na eno fajn sladico. Ampak predvsem zaradi odnosa in izjemne prijaznosti natakarja Damjana. In cenjena kolegica Rimljanka, če boš tole prebrala, vedi, da je v tvojem kraju fajn. Tudi Sofijin dvor dominira na vrhu hriba in ko bodo odstranjene vse gradbene ograje bo en super pogled daleč naokoli. Vse pa toplo priporočam Sofijin dvor. LP hedonist

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jan 2010 14:22

Punce, moram povedat, da je ta Damjan tudi čeden, ne le izjemno prijazen in profesionalen Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. jan 2010 14:38

hedonist je napisal/a:
In cenjena kolegica Rimljanka, če boš tole prebrala, vedi, da je v tvojem kraju fajn. Tudi Sofijin dvor dominira na vrhu hriba in ko bodo odstranjene vse gradbene ograje bo en super pogled daleč naokoli. hedonist

O, jaz to vem že zelo, zelo dolgo, pa tudi tisto, kar pravi Ognjič...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. jan 2010 19:17

Ognjič je napisal/a:
Punce, moram povedat, da je ta Damjan tudi čeden, ne le izjemno prijazen in profesionalen Ognjič

Matr, kadar pa jaz svetim tam gor, pa ni nikoli natakar, ampak vedno na eno ženskico naletim - sicer prijazno in super, ampak - menda to ni Damjan!!!!!

lp

cervus

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. jan 2010 20:36

Sumljivo, sumljivo, preveriti bo treba... tudi jaz sem videla le natakarico...

tulka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jan 2010 21:36

Morda je kdo prišepnil, da imam raje natakarje, kot natakarce. Če prav razumem, bi lahko včeraj tam celo hedonista spoznala Ognjič

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

18. jan 2010 8:56

Škoda Ognjič, da nisva prej kakšne rekla o tem, da greva oba v Rimske Toplice. Bi blo fajn se srečat in zagotovo bi dal za pijačo. No pe drugič. LP hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. jan 2010 9:13

A mene bi pa kar spustila al kaj? .............

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti