Simptomi pljučnice

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

28. sep 2010 8:23

proxima, mater si me nasmejala lol

Vanja_v_ZDA, kdaj pa so "taprava" leta za infarkt? Moj ga je namreč imel pri 31-ih letih, pa me zanima, kam naj se pritožim hehe

Dobro, nisem hotla, da izpade tko kot je, ampak v zdejšnjih časih ni več nič "po rekelcu". Pazit se je treba, pa naj je človek star al mlad, lahko sam vsaj malo pripomore k temu, da se tem rečem izogne ;)

Da pa ne bom samo smetila, tisto tiščanje v prsih je lahko tudi psihičnega izvora. Je pa za pljučnico (po besedah zdravnika) značilno tudi hudo nočno potenje.

Sporočilo je spremenil(a) Riddle dne 28. 2010 08:29

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. sep 2010 8:35

Punce, hyogo se subtilno zeza....

Vendelina jr.

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

28. sep 2010 9:06

ja no, glede na to, da zdravniki štrajkajo, se je Hyogo obrnil na kuharje, pač nekdo mu mora pomagat, a ne?. Mal heca, tebi Hyogo pa svetujem, da takih vprašanj res ne postavljaš na tem forumu. Se dostikrat vprašam, kako ljudje zalutajo s takimi vprašanji sem, ko pa obstaja res velik forum na to temo:

http://med.over.net/forum/

vida70

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. sep 2010 9:19

hyoga je napisal/a:
Zivjo...Mene tudi malce tisci v pljucih... ampak pocutim se odlicno , vrocine ni , iz nosu mi ne tece pa tudi kasljam ne ...kaj vi mislite je to kasen znak pljucnice ali nej bom kar miren ? Hvala in LPhyoga

hyoga, nič jim verjet, tvoje stanje je zelo resno, po moje moraš že preverit a si sploh še živ. Saj veš, mrtvaki ne kašlajo, da o vročini niti ne govorimo. Kašljanje je pravzaprav zelo zdravo početje: dalj ko kašljaš dalj živiš.

ežoj

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

28. sep 2010 12:53

vida70 je napisal/a:

ja no, glede na to, da zdravniki štrajkajo, se je Hyogo obrnil na kuharje, pač nekdo mu mora pomagat, a ne?. Mal heca, tebi Hyogo pa svetujem, da takih vprašanj res ne postavljaš na tem forumu. Se dostikrat vprašam, kako ljudje zalutajo s takimi vprašanji sem, ko pa obstaja res velik forum na to temo:

http://med.over.net/forum/

vida70
Seveda lahko vpraša! A ne poznate tistega, ki je šel k zdravniku in ga vprašal, kaj mu je, da ga boli po nogi gor, pa preko penisa (uh, kako sem lepo napisala), pa po drugi nogi dol in mu je zdravnik rekel, da je stanje skrajno resno in da predlaga, da se ga odreže. Rečeno, storjeno! Čez nekaj časa je pri krojaču naročil nove hlače in pri "probi" ga je krojač vprašal, na katero stran obrača svoje "orodje". "A je to važno?" ga vpraša možakar in mu krojač odgovori: " Seveda je važno! Če ga imaš obrnjenega v napačno smer, te začne boleti po nogi gor pa preko penisa po drugi nogi dol!" Lep pozdrav sonci

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

28. sep 2010 13:20

Sonci.... 

Pozdravček!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. sep 2010 14:16

Ok, pljučnic sem imela nekaj tam davnega leta 1985, sem imela oziroma še imam nahod, kreham in kiham, v petek me je razveselila še lastna podoba v ogledalu, končalo se je tako da sem z letališča v Berlinu letela direktno do zobozdravnikov (hkrati pojem še odo nemškemu zobozdravstvu in moji evropski kartici zavarovanja), diagnoza granulom. Pa sem v nedeljo vseeno pretekla maraton in to z novim osebnim rekordom. Sigurno je bilo krivo vse zgoraj našteto.

 

Tele za hahljanje so pa krasne, čeprav smejati se še danes ne morem, ker mi ustnice tako nekam sumljivo vleče. Ampak smeh in dobra volja vračata zdravje. Hvala, punce in fantje.

 

PS Nemški zobozdravnik mi je rekel, da imam utrjen imusnki sistem in da ne vidi ovir pri tem, da jaz ne bi tekla, preden kdo pomisli na to, da se igračkam s svojim zdravjem.

 

Hyoga je pa itak spet ena "preobleka", če se mene vpraša.

Loni Makaroni

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. sep 2010 14:50

Joj, ženske, sem se hecala, ko sem pisala. Verjetno samo nisem dodala dovolj . Čeprav iz tega se ni smejati! Ne vem, zakaj ljudje sprašujejo take stvari po Kulinariki in ne gredo raje k zdravniku.

Vanja

neznan uporabnik

28. sep 2010 15:14

Potenje v predelu prsi in nočno jambranje in stokanje v spanju (brez ljubezenske telovadbe) je zame že en alarm, ki ga resno vzamem.

japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. sep 2010 23:59

Stokanje v spanju (z ljubezensko telovadbo) je tudi alarm, ki ga je treba resno vzet, japaja.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti