Vrečke iz blaga

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

tema odprta - 23. apr 2009 19:49 | ogledi: 10.919 | odgovori: 32

Pozdravljeni!

Zanima me, kje bi lahko kupila vrečko iz blaga. Glede na to, da v trgovino vedno hodim s pletenim cekarjem in vedno eno staro (ekološko razgradljivo) vrečko (vemo, katera trgovina jih prodaja), bi rada imela v torbici, vedno s seboj eno vrečko iz blaga. Ne zaradi "modne muhe", ampak zato, ker se mi to zdi prav.

Starih servetov nimam, da bi si sešila svojo - unikatno. Ravno tako ne oblačil, ker vse, kar ne nosim več znosim na RK.

Hvala in lep pozdrav!

Moycaa

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

23. apr 2009 19:58

Danes so v trgovini Spar dajali vrečke iz blaga. Mogoče je to kar iščeš in mogoče danes ni bilo zadnjič. So veliko bolj priročne kot Merkatorjeve in tudi manjše, tako, da jo lahko imaš v torbici. patka

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

23. apr 2009 20:01

Patka - hvala. Vedela sem za tole v Sparu, pa sem danes žal zamudila, včeraj so jih tudi podarjali, pa žal ni šlo, da bi jo dobila. Ja, iščem nekaj podobnega kot so jih podarjali v Sparu. Moycaa

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. apr 2009 20:11

mislim da bi jih mogli met v tisoč in en dar.. mamo eno zložljivo na zadrgo.. pa se mi zdi da od tam bannanna_v_slo ;)

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

23. apr 2009 20:25

jaz sem si pa lani kupila konec poletja kar tisto ki so jo prodajali za na plažo. Ni tako široka, je bolj ozka pa dolga. Naramnice in sam material je zelo močno, zato ni straha, da bi se strgala, ko jo trogam iz trgovine. kleo

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

23. apr 2009 20:50

Jaz sem jo dobila za darilo. Je znamke reisenthel in je super. Spravljena je v majhnem etuiju, ki se pripne v notranjost torbice ali na ključe, tako da jo imaš vedno seboj. Tako se skorajda izognem kupovanju plastičnih vrečk. Kljub temu, da je v uporabi že 2 leti je še vedno v odlični kondiciji. Vidim, da jih prodajajo tudi preko spleta: http://www.ideo.si/?k=art&kat=195&art=1483 http://ideo.strani.com/?k=art&kat=195&art=1532 magnolija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. apr 2009 20:54

Jaz sem včeraj velikodušno odklonila vrečko v Sparu v korist ene znane stranke pred mano. Danes sem je vzela in jo namenila prijateljici. Brez pogovora me je pozno popoldne poklicala, če ji lahko skomandiram eno. ( Meni namreč niso lepe.)

Odkar sem na eno silvestrsko dopoldne sredi nakupovalnega centra povzročila eksplozijo z zlato radgondsko penino, ki mi je padla na tla zaradi strganih ročajev plastične vrečke, uporabljam ( in perem) samo še tekstilne vrečke. Nekatere se da kupiti včasih v ŠParu, tudi v Merkrurju in se zložijo v majhen paketek, zadnjič sem kupila v trgovini Žilnik ( prodaja Arine čevlje), dve vrečki z njihovim majhnim logotipom.

Jih pa občasno šivam tudi sama. Lahko dosežem želeno velikost. Dobro se obnesejo iz jeansa, ali debelejšega bombažnega platna, kamor našijem kak tekstilni našitek, da zgleda bolj kupljeno. Te vrečke iz jeansa so bolj voluminozne za v torbico, so pa skoraj neuničljive. Le eno sem pripalila na pokopališču, kjer se prevrgla na svečo, ki je še nisem pokrila.

Plastične vrečke pa hvaležno odklanjam v prodajalnah in se mi to zdi ful fajn.

F r i n a

krka  

član od: 6.5.2007

sporočila: 24

23. apr 2009 20:54

V trgovini Butler v Supernovi na Rudniku imajo take vrečke iz blaga, na otip mi deluje bombaž, so v treh barvah; rumena, modra in ne vem še katera, cena je 5 €?. Jaz jo imam pa iz trgovine Tisoč in en dar, ki se nahaja med drugim v City parku v Lj. Je od firme Reisenthel, so enobarvne ali pa z rožastimi motivi, umetni material, v dveh velikostih, razlika je tudi v kvaliteti materiala, cena pa 5 oz 10 €, ob neuporabi jih spraviš v priložen "žakeljček, ob uporabi vrečke pa le-tega pripneš na vrečko s plastičnim kaveljcem. Meni pride zelo prav. Lp, krka

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

23. apr 2009 21:41

Od KMŠ (Klub mariborskih študentof) sn dobla tako lepo erdečo, gor pa z belim piše: Čuj ti, v Maribori si! Z menejom bo bla fse do najine prerane smrti. tumpika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. apr 2009 7:14

Pred leti so ponekod delili bele in naravne barve vrečke iz blaga, bombažne. Bile so različnih velikosti, odvisno od trgovine, privatnika. Tudi skuhaš jih lahko. Jaz jih še vedno imam. Ena je od peka, duga od galanterije, kjer sem kupovala neko darilo, pa ena z lepim drevesom in napisom eko, pa še nekaj jih imam. V avtu vedno vozim najmanj 2, da imam pri roki, ko slučajno potrebujem. Imam pa še od mame, i jih je sama šivala.

Pred kratkim sem eno tako sešila sosedi iz stare bele rjuhe iz bombaža. Vse stranice so dvojno skup zašite, ročaji ojačani, robovi dvojni. Je zelo lepo izpadla, pa taka malo večja je. Potem sve gor narisale rožice z alkoholnimi flomastri,na vsako stran dve, tako da je izpadla kar lepa, pa še unikat je.Škoda, da je nisem poslikala. Če pa se bom doma spomnila, bom poslikala mamino.

Pa sedaj sem se spomnila, pred kakim dobrim letom so imeli v šparu akcijo in to knor. Kupiti si moral 8 juh in si dobil taki velik cekar iz jadrovine z usnjenim ročajem, rjave barve in z drobnim zelenim tiskom Knorr.

Kyara

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. apr 2009 7:20

Jaz sem eno iz blaga kupila v Ikei, je bila 6 €, pa spada pod poletno kolekcijo. Eno tako zložljivo lepo zeleno, z rožicami, sem pa tudi že davno tega kupila v Avstriji, v trgovini s kozmetiko Yves Rocher. Ta je vedno v torbici in se trgovkam tudi zelo dopade:))) Lahko bi Špar malo kopiral, estetiko, vrečko je že:) http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/001482 Ikea vrečica, ono rdečo imam. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti