Pisanje na torto

lelči  

član od: 23.2.2007

sporočila: 34

tema odprta - 21. apr 2009 21:06 | ogledi: 6.245 | odgovori: 5

Imam en problem,nikakor mi ne uspevajo napisi na tortah.S čim pišete vi,da je pisava lepa, ravna.Ponavadi delam smetanove torte in tudi pišem s smetano,vendar ni to to.Sem poskusila tudi že s čokolado in je še slabše.Pa še to ,kje dobiti modelčke za izdelavo rožic iz tično mase?

lelči

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

22. apr 2009 7:03

živjo!jaz naredim vrečko iz A4 formata in vaja dela mojstra,a ne?modelčke dobiš v Črnučah v trgovini pekarna Vrhnika.LP jagodna pita

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

22. apr 2009 7:51

lelči, kot pravi jagodna pita, vaja dela mojstra. Napiši si črke z različnimi pisavami na list papirja, daj čez folijo ali plastično mapico tako, da se vidi skozi, potem pa prepisuj črke s smetano ali čokolado. Potem samo pobrišeš in vadiš naprej. Potem si pa izpiši besede - npr. vse najboljše in vadi še besede. feferon

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. apr 2009 16:55

lahko pa narišeš na papir, daš čez bol prosojen peki papir in s čokolado rišeš po vzorcu, ki proseva skozi, čokolada se strdi in voila, sam pobereš dol črke. s čokolado pišem tako da jo stalim in dam v plastično vrečko, mal počakam da se ohladi in odrežem kot. bannanna_v_slo ;)

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

22. apr 2009 20:59

Majhne povoščene trikotnike iz katerih zviješ škrnicelj, dobiš v Pekarni Vrhnika na Brnčičevi. Z malo vaje ti bo hitro uspelo. lp Vesna

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

24. apr 2009 11:26

punce A4 format,čokolado noter pa normalno pisat,kot s svinčnikom,brez vzorcev.samo piši,piši in piši.lp jagodna pita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti