Super kulinarični blog

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

18. apr 2013 9:35

Glede Bratinovega bloga se vidi, da gre za profesionalnega fotografa, ki se ukvarja s fotografijo  in dela res lepe sterilne fotke hrane. Če se še tako trudim, mi ne bo uspelo narediti podobnih fotk. Nismo vsi rojeni za fotografijo oziroma vsaj jaz nimam tistega fotografskega pogleda.

 

Tudi jaz sem nekaj časa iskal bannanin blog in ga kasneje našel, tako, da sem tam reden obiskovalec. Všeč mi je vse kar objavlja, pa čeprav niso vsi recepti meni pisani na kožo (sploh mesni). 

DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

19. apr 2013 21:18

Jaz se pa se priklonim našim fotografom na kulinariki,ki jih vsak dan občudujem.Kosilo slikce in to je to.Bi bila lepa knjiga teh slik,čisto naravno iz mize v foto.Bravo.

dari

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. apr 2013 21:43

dari je napisal/a:

Jaz se pa se priklonim našim fotografom na kulinariki,ki jih vsak dan občudujem.Kosilo slikce in to je to.Bi bila lepa knjiga teh slik,čisto naravno iz mize v foto.Bravo.



dari

C'mon! To je točno tako, kot če bi enačil kvaliteto Dr. Romanov s Prešernom, Cankarjem ali Shakespearom.

 

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. apr 2013 22:18

Prav za to gre - marsikdo doktorromanov ne loči od Cankarja, zato pa v paralelki tudi teče prerekanje okoli radia Golica.

Sonja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

19. apr 2013 23:32

Jaz si pa zelim da bi se nekateri pri katerih se vidi da dobro skuhajo vsaj se malo pri fotografiji potrudili. Pa ne rabis aparata za 1000€ da lepo izgleda.. Ampak vcasih bi raje kaksno slikico manj pa tisto lepo... Se da!! Poglejte na sosednji coolinariki, niso nobeni profiji samo se jih vec kot pa pri nas zaveda da po**** niso za na net ( in mizo). No saj tukaj bi lahko tudi moderatorji kaj naredili. Za kakovost strani se gre..

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

20. apr 2013 2:09

, bannanna, a ti veš, kako zgleda iz lonca na mizo, pa še slikat vmes? Poskusi kdaj!

Bolj za hec kot zares se objavljajo fotografije pri kosilih in ne moreš pričakovat, da se skuha enkrat za umetniško fotografiranje in nato še enkrat za zaužitje. Navsezadnje je to realistična fotografija

Ta portal daje možnost vsem, če se ne motim in vpletanje moderatorjev še pri fotografiji, ej, ta je pa močna!

Kot pri televizorju, tudi tu s klikom ali dvema presedlaš na estetsko bolj dovršene bloge, portale, karkoli že, da ti oči in duša ne trpijo po nepotrebnem.

lp

 

 

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. apr 2013 8:46

Temu pa lahko samo pritrdim, sploh če pomislim, ko sama postavim kosilo na mizo, zdaj pa še slikaj in se ukvarjaj s tem. Tako da moje globoko spoštovanje vsem foto kuharjem!

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. apr 2013 8:53

No, ko je že beseda o sosedovih kulinariki, se meni zdi tam cel kup fotk daleč pod povprečjem naših. Sicer pa, enim je vse, kar je pri sosedih bolje, drugi smo pa čisto zadovoljni z domačimi rečmi. Se strinjam z miškinimi besedami povsem.

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

20. apr 2013 10:21

Če bi bili povsod sami Prešerni in Cankarji in nič Doktorromanov....kakšen dolgčas bi šele to bil! Tako kot prečudovit sončni zahod, ki bi trajal in trajal in trajal in trajal......in kamor pogledaš, povsod prečudoviti sončni zahod

In imamo poslovne zajtrke in kosila in večerje, ob katerih se reče kakšna pametna, imamo pa tudi spontane klepete ob kavici ali druženja kar tako, zaradi veselja in dobre volje.

In menda obstaja tudi umetnost small talka, ki se ga modre glave naučijo, preden gredo v svet.

Vse sorte imamo, ja.

Zato mi ravno ne sede najbolje stigmatizacija ali pa stereotipi.

 

(vaški frizerji od leta tegaintega niso spremenili načina delanja frizur ergo so zaostali press)

 

                                                           

Mygrace

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

20. apr 2013 10:49

zadnjim štirim postom.

dari

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti