Super kulinarični blog

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

25. mar 2016 21:42

Meni pa je poleg blogov naših kulinaričark fajn tale: http://www.pastryaffair.com/

Life is war against boredom~

Geronimo85  

član od: 30.7.2019

sporočila: 1

30. jul 2019 17:33

Živjo, vidim, da je ta tema že nekaj časa neaktivna, pa bi vseeno vprašala, če morda kdo od vas ve, kaj se je zgodilo z blogom Naredila Ana? Tam sem leta črpala toliko krasnih receptov, pa si nikoli nisem vzela časa, da bi jih shranila ali jih zapisala. 

Geronimo85

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. jul 2019 21:59

Geronimo85 je napisal/a:

Živjo, vidim, da je ta tema že nekaj časa neaktivna, pa bi vseeno vprašala, če morda kdo od vas ve, kaj se je zgodilo z blogom Naredila Ana? Tam sem leta črpala toliko krasnih receptov, pa si nikoli nisem vzela časa, da bi jih shranila ali jih zapisala. 

Geronimo85

Ana ima veliko drugioh obveznosti, poklic in otrok, pa je kuharija malo na stranskem tiru. Tule nekako napoveduje: http://dzuboksblogs.blogspot.com/2015/04/intervju-ana-z-bloga-

mamamia

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

31. jul 2019 7:11

Tudi meni se zelo dopade oz. zdaj lahko napišem, da mi je bil blog Naredilaana zelo všeč. Škoda, ker ni dostopen za vpogled.

NutellomAnka

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

31. jul 2019 9:21

Tukaj trčimo o problem dostopnosti blogov, oziroma sploh internetnih vsebin. Čeprav sem iz tega "foha", še zmeraj imam raje knjige, kot raznorazne bloge, vloge in podobno... Ko je enkrat knjiga izdana, jo bolj ali manj zlahka poiščeš in dobiš v knjižnicah. Za internetne vsebine pa nikoli ne moreš biti prepričan o njihovi dostopnosti. Ali serverja ni več, ali je avtor vse skupaj opustil in se s tem ne ukvarja več, ali je spletna stran potekla... Skratka, meni je knjiga zakon. Pa še med kuho lahko v knjigo pokukam in je prelistam, pacati po računalniku med kuharijo pa se mi ne ljubi...

Miroslav Vulović

pinguwin  

član od: 16.2.2017

sporočila: 168

6. avg 2019 14:58

Gleda kdo na Youtube kanal Marka Wiensa? On potuje po svetu in hodi poskusat hrano. Meni je vsec saj tudi sama rada potujem in poskusim kaj novega, predvsem street food se mi zdi zanimiv.

pinguwin

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

6. avg 2019 18:15

Drugače si lahko shraniš spletno stran, tako kot vsak običajen dokument. Tako lahko do nje dostopaš kadarkoli in kjerkoli.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. avg 2019 21:30

MiriBon je napisal/a:

Drugače si lahko shraniš spletno stran, tako kot vsak običajen dokument. Tako lahko do nje dostopaš kadarkoli in kjerkoli.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Vsekakor, a le če je stran še aktivna. Se kdaj tudi error pokaže ali obvestilo, da ne obstaja več.

Mene zadnje čase navdušuje https://kuzinaspogledom.com/,  Damira Skansi, izjemna poznavalka tega, o čemer piše, pa še česa drugega.  Mimogrede, če kdo pomni generacijo košarkarjev Iva Daneva, njen mož Petar je bil član ekipe, ki je leta 70 v Ljubljani osvojila naslov svetovnih prvakov. 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. avg 2019 21:32

pinguwin je napisal/a:

Gleda kdo na Youtube kanal Marka Wiensa? On potuje po svetu in hodi poskusat hrano. Meni je vsec saj tudi sama rada potujem in poskusim kaj novega, predvsem street food se mi zdi zanimiv.

pinguwin

Uživala sem med gledanjem oddaj Anthonyja Burdaina.

Po 25 letih spremljanja kulinaričnega dogajnja in marsičesa v zvezi s tem sem tudi že nekoliko naveličana vsega. 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti