Nakup hladilnika

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 17. apr 2009 7:18 | ogledi: 5.981 | odgovori: 31

moj hladilnik je v zadnjih vzdihlajih in potebno se bo kmalu odločiti za nakup novega. Kaj prporočate- v mislih imam kombinirano omaro, ki ima gor hladilni del, spodaj pa 3 ali 4predale za zmrzovanje. in mogoče srebne barve. Katero firmo kaj priporočate? Seveda za kolikor toliko sprejemlivo ceno. Kje imajo najbolj ugodne plačilne pogoje, cene? Hvala in lep pozdrav, anitram1

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

17. apr 2009 9:41

ŽIVJO! IMAM POL LETA star Elektroluxov hladilnik tak kot navajaš zgoraj. Absolutno priporočam "0" cono. Ta hladilnik ima dva predala s to "nulto cono". Zelenjava resnično obstane tako kot v hladilnici. Ni primerjave z anvadnimi predali. Res priporočam. Bil pa je zellllllo draga. Skoraj jurja. Lep dan želim. MARINKA

tuna1  

član od: 10.8.2008

sporočila: 49

17. apr 2009 9:56

Jaz imam tudi Zero predal, ampak sploh nisem zadovoljna, notri pospravljam samo sveže meso ali kuhano hrano, vse ostalo - zelenjava, klobase pa mi zmrzne v tem predalu. Imam pa Gorenjski hladilnik Gorenje Extra RK67367AL. tuna1 Sporočilo je spremenil(a) tuna1 dne 17. 2009 10:00

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

17. apr 2009 10:16

Anitram, bodi pozorna na to, da je nerjaveče jeklo - anti Finger Print, kakor to imenujejo pri Boschu. To pomeni, da se pri dotikanju ne poznajo prstni odtisi. Obstaja več vrst nerjavečega jekla, jaz imam na takega, na katerem se prstni odtisi poznajo . Sem šele kasneje izvedela, da obstajata dve vrsti.  Zelo pazimo, da z ročajem odpiramo in zapiramo! hladilnik pa ga kljub temu popikamo s prsti.

barbara9

Onka  

član od: 23.11.2005

sporočila: 42

17. apr 2009 11:06

tuna1 je napisal/a:
Jaz imam tudi Zero predal, ampak sploh nisem zadovoljna, notri pospravljam samo sveže meso ali kuhano hrano, vse ostalo - zelenjava, klobase pa mi zmrzne v tem predalu. Imam pa Gorenjski hladilnik Gorenje Extra RK67367AL. tuna1 Sporočilo je spremenil(a) tuna1 dne 17. 2009 10:00
Mi imamo Boscha in je tudi zamrzovalo -> to je napaka hladilnika, hitro reklamiraj (servis), mi smo potem dobili novega in je nulta cona zakon (samo ne za zelenjavo,...) Onka[smile]

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

17. apr 2009 12:05

ŽIVJO! Prej sem priporočala "0" cono. Nikoli in niti približno mi ni še nič zmrznilo. V ene predalu imam npr. korenje, pa eno glavo solate, pa 2 pora, pa česen pa kakšno sadje. V drugem predalu pa salamo, pa suhe klobase pa posebno pa hrenovke ipd. V začeku sem malo živila pogledala na embalažo, kako je treba shranjevat. Vse ni za tam spodaj. Je pa res, da večino zelenjave malo v folijo zavijem. Moj hladilnik je siv in to tisti nanos na katerem naj se odtisi ne bi poznali. Kljub temu je treba kar paziti in malo gledamo, da se čimbolj za ročaj prijemlje. Sicer pa imamo otroke in je precej prešlatan. Verjetno pa se na navadnem vidi packarija še veliko bolj. KO smo kupovali smo se s celo familijo menili, kakšen naj bo. Danes smo si vsi edini: HLADILNIK JE TAKO DOBER, KOT JE DOBRO ZALOŽEN. MARINKA

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

17. apr 2009 15:08

Jaz imam Boschevega dvometraša z nulto cono in antifinger printom :D S hladilnikom sem zelo zadovoljna, ves čas ga imam vklopljenega samo na ekonomični varianti in je več kot dovolj hladno - tako v zmrzovalniku kot hladilniku. Je sicer med dražjimi, ampak če bi se še enkrat odločala, bi ga spet izbrala. http://www.mimovrste.com/artikel/3220059829/hladilnik-

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

17. apr 2009 16:43

jaz pa prisegam na domače Gorenje; imamo zverino od hladilnika, spodaj je zamrzovalnik, nimam kaj slabega za reč, sploh ker sta ločena kompresorja in računalniško vodenje.

Kupljen je bil pa pri GA preko ineta, je bilo najceneje, pripeljejo na dom in odpeljejo starega, samo prej se je treba dogovorit za odvoz z njimi.

Pa še malo reklame (jenej, prosim ne bit hud); če želiš pa nekaj več, je pa tole

Drejček

parižanka  

član od: 23.2.2008

sporočila: 12

18. apr 2009 10:25

Tudi mi smo kakšne pol leta nazaj kupili Boschev hladilnik (zgoraj hladilni del, spodaj zamrzovalni del). Z nakupom smo več kot zadovoljni (zelenjava in sadje resnično dolgo obstaneta), prav tako tudi siri, salame. Prej smo imeli Elektrolux-ov hladilnik, in smo ga po dveh letih menjali, ker se je pokvaril, pa še glasen je bil preveč (1 leto je delal normalno, ga skorajda nismo slišali, nato pa je začel brneti in kmalu so prišli njegovi zadnji izdihljaji. lp parižanka

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

19. apr 2009 20:09

Mi pa imamo whirpoolovega,zelo sem zadovoljna.Spodaj so tri predali skrinje,zgoral hladilnik.Nulta cona je super,pa predal za zelenjavo.Solata ti kar nekaj časa ostane ,če je kupiš več,tako,da ni treba vsak dan v trgovino. Cena je bila lani augusta 980,00 eurov. Seveda je kovinske barve,odtisi prstov se ne vidijo in to mi je super.Ne vzet AL barva ,tu se vse vidi,je občutljivo. dari

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

9. jan 2020 18:00

Pozdravljeni,

 nadaljevala bi v tej temi. Kupujem nov prostostoječi hladilnik. Pregledala sem že vse povprek, vendar se ne morem odločiti. Lani je ZPS opravila teste hladilnikov, vendar nimam vpogleda v rezultate, ker nisem njihov član. Ima morda kdo od vas te rezultate? Lahko delite vaše izkušnje?

Hvala in lep dan.

 

 

 

ursula-ce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti