Fasadna barva

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

19. apr 2009 19:23

proxima je napisal/a:
Temu se reče "Naselje ob potoku" ali "Vila blok" ali "Petrčkovi razgledi" ali "Janezkova nočna polucija", sledi pa epiteton ornans Elitna lokacija (beri: vukojebina = elitna lokacija na samem; karkoli južno od Postojne = elitna lokacija z možnostjo razgleda na morje - wtf??:))); karkoli v razdali 80 km od LJ ali MB ergo karkoli v SLO = elitna lokacija v bližini avtoceste). Mene še najbolj spominjajo na naslovno pesem iz Weeds... :)) lp, proxima
O proxima, kolk sem se pa jaz zdaj nasmejala! Pod tole bi se podpisala prav takoj; mi je polepšalo en sicer prav ****ty dan... thx! borka7

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. apr 2009 19:50

Off-topic: @borka: v dobrem letu, odkar spremljam oglase s primorskega konca na http://www.nepremicnine.net in sva jih sla nekaj celo pogledat, sem se naucila o jeziku nepremicninskih posrednikov dovolj, da bi lahko napisala slovar... lp, proxima

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

19. apr 2009 22:28

No Proxima, eno tako "elitno" naselje na še bolj "elitni " lokaciji imajo v planu pri Lesnini inženiringu napravit na našem koncu. Tako kot praviš tik ob izvozu iz AC, sicer je do Lj dobrih 140 km ampak vseeno. Bemti elitno lokacijo. Te smo pobrali vsi tisti, ki smo tu že zgradili svoje hiše, no ja kakšna bi se še morda našla, in smo locirani višje od tega kosa travnika, ki je iz treh strani objet s cestami. Pa še za pogled na jezero in malo dalje na Pohorje nismo nič plačali. Aja, pa plinov iz ceste nimamo tako koncentriranih, kot bodo imeli oni elitni. BTW Ežoj, zakaj pa teran v skrajni sili omenjaš? Ajde merlot ne rečem ampak teran... jass

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

19. apr 2009 23:22

Proxima

rrr

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. apr 2009 5:58

jass, sam se hecam ( a nisi videla vražička ), meni so oba omenjena izvrsna vina, le da jaz ne prenesem rdečih vin, po nekaj kozarcih sem namreč zelo zaspan.

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. apr 2009 10:40

Da se vrnem k temi: Ežoj očitno preferirara določene barve. Fasade že ne bo imel vinsko rdeče, s kako industrijski sivo, ampak bo najbrž v kaki barvi savinjona, če ga ne zanese v kak zelen, ki je malo bolj znan.

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. apr 2009 14:26

Pred kakimi dvanajstimi leti smo imeli en totalno konceptualistični žur v nekem prostoru, ki še ni bil do konca opremljen in fazon je bil, da se mečejo kozarci z vinom v steno (razbijam čašeeeeeeeee!!!!!). Stena je bila sveže prebarvana. Po kakem dveurenem metanju zanič vina v steno, smo se še podpisali. Enivej, mi smo totalno padli noter in tista izkušnja je bila super, zelo sproščujoča in nimam nobene potrebe, da bi jo še kdaj ponavljala (been there, done that). Naslednji dan so prišli mojstri pleskarji z namenom, da bi dokončali tisto fresko. Okoli tistega vijola madeža so potem naredili gipsano štukatoro v obliki okvirja in ostalo prebelili. Prvih pet let je bila tista freska super, potem je pa kar bledela. Ker smo vsi prerasli potrebo metanja vina v steno, je zdaj tam bela stena s štukatoro in notri je ena široka belina (in naključni obiskovalec potem v belem na belem išče sledove umetnosti))) Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti