Kakšen sesalec kupiti

branka171

sporočila: 218

20. apr 2009 20:53

se opravičujem lili A. če je tako izpadlo.sem nova in se še ne znajdem najbolje med vami .Hotela sem samo povedat kaj je nam najbolje da nebi še kdo šel čez vse možne "najboljše "nakupe.Doma smo trije alergiki zato smo res rabili nekaj kvalitetnega v polivinil se pa tudi ne mormo zavijat in ne dihat. branka171

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

21. apr 2009 10:11

A ima katera roombo? Se navdušujem nad njim pa me zanima, če imate kaj izkušenj, pa še kje ste ga kupile? Baje je v tujini cenejši. swarovski

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

10. okt 2009 22:03

Danes smo po pošti dobili novo članico družine - roombo! Prvi vtis je super, jutri zjutraj začne pa na polno. Ja, v tujini je cenejši.

 

lp

robida

Sporočilo je spremenil(a) Robida dne 10.okt 2009 22:04

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

10. okt 2009 22:20

Potem pa prosim napiši kako se obnese. LP božena

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

11. okt 2009 9:23

Jaz zelo priporočam Miele sesalnik.Jaz imam čisto novega in je odličen,je zelo tih,.. ninkica

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

11. okt 2009 15:10

Bozena, mi smo navdušeni nad roombo.

Zjutraj je bilo pritličje posesano, sesalnik pa na svojem mestu. Da se ga sprogramirati za vsak dan posebej ob kateri uri naj prične. S svojo stransko metlico je zelo učinkovit tudi po robovih, kvečjemu kak zelo nasmeten kot bi znal v konici ostati neočičščen. Je razmeroma tih, tako, da mene ni zbudil, pa imam rahel spanec. Tudi za preprogo si vzame čas in dobro očisti.

lp

robida

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

12. okt 2009 18:43

Mi imamo vse sorte pomagalcev od vodnega globinskega (Batagel) za predbožična in spomladanska čiščenja, do električnega sesalca (trenutno Philipsovega). Na vrečke. Pred njim sem imela "ciklonski" sesalec, s posodo za zbiranje prahu - katastrofa. Saj je kar zadovoljivo posesal, vendar sem ga morala vsakič čistiti, tako kot globinskega. Z njima nisem povsem zadovoljna, ker vzameta preveč časa za njuno čiščenje, predno ju postaviš v omaro. Philipsa pa samo izštekam in ga postavim v omaro. Hitro in enostavno.  

Najraje pa imam navadno metlo, s posebnimi gumiranimi "ščetinami", ki jo uporabljam za dnevno čiščenje oz. pometanje. Sesam le enkrat tedensko. Pa imamo pri hiši tudi alergika, zato moramo kar paziti na take in drugačne vrste alergene. (Za to pa uporabljamo ionizator in zdravila.) 

mamka

neznan uporabnik

13. okt 2009 11:45

Miele sesalnik je zelo vredo izbira elektro

mala miska  

član od: 6.7.2009

sporočila: 39

14. okt 2009 8:07

mi imamo i robot rombo - najboljša izbira mala miska

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

14. okt 2009 8:18

Predlagam vodni sesalec Hyla. Proizvodnjo, predstavitev in prodajo imajo na Brnčičevi ulici v Ljubljani. Pri nas imamo tudi alergika na hišni prah in ta sesalec se edini obnese pri nas že 15 let. Alenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti