Trenutek resnice

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

23. apr 2009 10:39

ojoj, ne mečem bjond v isti koš - imam dve hčerki - obe naravni blondinki - zlatolaski... a sta resni kot hudič! pa nič po meni - sem pa naravna rdečelaska... jaz sem bila vedno bolj lumpa... ona bijonda - čepinova - poglejte jo dobro, saj njen look vse pove... kaj naj razlagam?! glede susan pa čepinove mi je bilo malo žaljivo stavit dve različici vkup - pa čeprav zaradi 15 minut slave, kot pravi vendy... ja čepinova s svojimi zgodbami niti slavna ni - odvisno kaj vi podrazumevate pod slavo... susan pa se je vpisala v zgodovino - njen nastop bo za večno živ - brezhiben, razen kar se looka tiče... globina in plehkost! glede trenutek resnice - ajajajaaaj... svašta čemo, da čujemo?! meni je pa prav zanimivo kaj se vse ljudem dogaja, in imam manj slabe vesti glede sebe - no, ja! malo se šalim.. a včasih, v mlajših letih smo se res sramovali in sekirali, celo, če je kdo kričal za nami itd... ja in tista aktivna doldajačica (joj res hudo pri njenih letih, da se še išče in ubogi otroci, ko morajo to slišat), svingerica, poplajhana bjonda, krasen naziv o njenem nasmehu sem prebrala - z grotesknim nasmeškom je pripovedovala o svojih podvigih.. pravi izraz - sem ga dolgo iskala, a tisti njen nasmešek me je kar dolgo mučil.. govorica telesa itd.. bil je vulgaren, čuden, kako je zvijala usta in sem pomislila, koliko k...v se je sprehajalo tam noter... bljak! na obrazu ji je pisalo, da je ženšče lahko in tisti njen mož - res, ubogi otroci - dejansko ne morejo biti ponosni na svojo mater in očima itd... škoda!!!! by inteligentka

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

23. apr 2009 10:47

Vsak , ki se je prijavil na to oddajo, se je prijavil samovoljno in je v skladu spravili igre pripravljen razkriti tudi najbolj intimne stvari svojega zivljenje. Ce se posameznik odloci za sodelovanje v tej oddaji, to pac ni nas problem. In tudi nismo sodniki, da bi lahko sodili, kaj je prav in kaj ne. Ne vem potem , cemu taksno zgrazanje? Sama se pac ne bi nikoli prijavila, se pa tudi ne ukvarjam s tem, kako lahko obstajajo ljudje, ki so za male pare pripravljeni "delat sramoto sebi in svojim najbliznjim". Da pa se izognem zgrazanju in nepotrebnemu kurjenuje energije v stilu haloooo-kako lahko ljudje to pocnejo-, kratko malo oddajo prezrem, preklopim na drug kanal, kar pa je se bolj pametno pred spanjem preberem odlomek kaksne dobre knjige ali pa pocnem meni kaj bolj koristnega vida70

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. apr 2009 13:34

Spagon, kako naj razmišljam o oddaji, ki je nisem videla v celoti. Sem pač tako neumna, da potrebujem kompletno informacijo, če se hočem o tem pogovarjati.

Poleg tega sem prepričana, da mi to tudi koristi. Če vidim svet samo tak, kakršen je v moji bližini, in ga poznam iz prve, no, ja, iz druge roke, je slika enobarvna, jaz pa hočem videti mavrico. Pri svojem delu in odločitvah moram upoštevati predvsem ugotovitev, ki me je vrgla čez prag zrelosti: da so so ljudje različni in da ne gledajo sveta samo na moj način. Druga zrelost je bila moja matura, izbirni predmet socilogija, ki mi je koristila bistveno več kot samoupravljanje s temelji marksizma. No, tudi s samoupravljenjem sem si nabrala nekaj delovne dobe.

PS O tej oddaji je kar nekaj ljudi hotelo vedeti moje mnenje. Blefirati se pa ne da....

F r i n a

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

23. apr 2009 17:18

Zmago Jelinčič je komentiral, da seks na balkonu parlamenta odpade, je skoraj nemogoč, ker je močno varovan...torej je po vsej verjetnosti gospodična zapeljala koga od varnosti. Toliko o tej temi:) Drugače pa, jaz gledam Istinu na Pink Tv ob sredah, tam je šele kaj slišati. patty

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

3. maj 2009 17:45

Jasaj so bedaki ker mislijo če bodo svojo intimo postvili na ogled da bodo na lahko nekaj zaslužili,to se mi zdi da mi še nismo temu dorasli sploh pa se preveč med sabo poznamo ker smo tako majhni. mark5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti