Trenutek resnice

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

17. apr 2009 18:49

Frina bravo!!!!! adalbert

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

20. apr 2009 21:12

zdle gledam prvič, pa je awwww sh*t ... bannanna_v_slo ;)

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

21. apr 2009 7:38

uf una " babica" včeraj pa verjamem, da je enega že na nos. Ko sem prvega otroka rodila me je pospremla po porodu pod tuš, pri drugem, pa je moji sosedi, ki je ležala z mano, oz njeni novorojenki tako" nežno" vbrizgala glukozo, da me je srce zabolelo in je mala bruhala. Nič kaj nežna ženskica. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. apr 2009 17:16

Ampak simpatična je pa 100/h (al pa mi je zato tolk fejst, ker je primorka, primorci ste pa tako ali tako najbolj simpatična bitja na svetu ;-)

Lep dan in veliko se smejte

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. apr 2009 11:38

Sem komaj dočakala ponedeljek, da sem gladala oddajo v celoti.

Moje mnenje je enako kot poprej, vendar bi dodala: oba tekmovalca sta bila v hudi zadregi in sta se le bebavo smejala. Mi je bil vščeč olupek tipsona, ki je padel na vprašanju, kjer je bil prizdadet njegov moški ponos, o ostalem je tako škoda govoriti.

Pri tekmovalki je bilo opazno koketiranje z voditeljem, in avšasto obnašanje, ki jo je najbrž tudi prineslo na tisti stol. Me pa skrbi nasilni značaj osebe, ki dela v zdravstvu, saj razen nesreče ali asmoobrambe , nimam opravičila, da bi komu zlomila nos. In še huje, tega ne bi obžalovala. Tisti seks v parlamentu, na balkonu, pa je sploh perla. Najbrž bi ne bilo težko prinesti kake bombe, ali vsaj kake  zgage, če ni nobenega nadzora.

So pa psihologi skrbno izbrali zanimive osebke, ki prodajajo svojo intimo. Imela sem občutek, da sploh ne gre za denar, ampak samo za nastopaštvo.

Oni Jože in Cirila pa sedaj jokcajo, da jih Slovenci obsojajo in posegajo v njihova življenja. Kaj pa so mislili, da se bo zgodilo ?

PS Čakam na konec zasliševanja one qqš. Prav zanima me, kje pade njena resnicoljubnost.

F r i n a

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

22. apr 2009 11:51

ne razumem vendy, kako lahko v isti koš mečete susan in čepinovo... (lahko podrobneje razčlenim) - gre za skromno, preprosto ženo in ženo, ki lovi s svojim telesom - bjonda pač... gre za preprostost in prepotentnost! med njima je ogromna razlika... in susan se je zgodilo nekaj lepega - ženska je uspela - se temu reče... pa kakorkoli že... glede te jonasove oddaje pa; ja super, mislim, da lahko ob njej razmišljamo in se pravzaprav veliko naučimo - šokantne zadeve.. a skrivnosti vsi premoremo - velik koš... enim pa ni težko za kakršnekoli že interese to tudi javno povedati... by inteligentka

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

22. apr 2009 12:34

inteligentka je napisal/a:
ne razumem vendy, kako lahko v isti koš mečete susan in čepinovo... (lahko podrobneje razčlenim) - gre za skromno, preprosto ženo in ženo, ki lovi s svojim telesom - bjonda pač... inteligentka
Jaz pa ne razumem, kako lahko ti vse "bjonde" mečeš v isti koš. Iz napisanega se razbere, da si mnenja, da vsaka svetlolaska (se sliši lepše kot bjonda) "lovi s svojim telesom". Inteligentka? Niti slučajno. s0ncek*

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. apr 2009 15:24

@inteligentka: Nisem primerjala Boylove in Čepinove, pač pa sem primerjala fenomen Boylove in fenomen Čepinove. Skratka dve osebi, ki imata svojih 15 minut slave in jima teh 15 minut naredi "fenomen". To pomeni, da je o njiju vsakdo nekaj slišal, ker se temu, da ne bi slišal, ne da izogniti. In smo silišali več, kot je sorazmerno njuni pomembnosti. Ker o njiju kot o "najnovejši rumeni novosti" brnijo vsi mediji. Vsak na svoj žanrski in uredniški način, pa vendar vsi. Tudi tale. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti