Trenutek resnice

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

14. apr 2009 13:39

Oddaja pa le ima eno prednost.To človeštvo, ki nastopa v njej zopet potrjuje dejstvo kako zelo zelo smo si različni, kakšne izkušnje imajo nekateri in konec koncev čeprav je splošno znano, da je podkupovanje prisotno na vsakem koraku, je včerajšnji gost na vročem stolu to tako hladnokrvno potrdil, da človeka kar zmrazi. In da o znesku podkupnine 15.000,00 Eurov sploh ne zgubljam besed. Upam, da bo od kakšni priložnosti Jonas povabil v oddajo znane gospodarstvenike in lastnike ter direktorje Slovenskih podjetij, ter jim zastavljal pikantna politična vprašanja. Za tako priložnost bi bilo dobro nabaviti ali se sposoditi kakšen boljši detektor laži. Brihta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. apr 2009 13:53

Brihta, četudi bi Jonas koga od omenjenih povabil, ne bi prišel. Ker se ljudje javljajo prostovoljno za take nastope, ne na podlagi vabila. Ker bi že na podlagi zavrnitve vabila lahko kdo kaj sklepal ... Sicer pa ni vsemu za verjet, kar rečejo. Sem bila priča enemu takemu hvalisanju, kdo je komu koliko dal, samo da tip ni vedel, da zraven stoji tisti, na katerega se je nanašalo ... in je bil potem cel cirkus, opravičevanje, preklici in podobno. S tem nočem reči, da podkupovanja ni. In eno je podkupnina, drugo provizija. In 15 tisoč evrov je drobiž v velikih igrah, kot so državni razpisi in sklepanje velikih pogodb. A kjer nobenemu ni v interesu, da pride zadeva na dan .... Da se ne oddaljim od teme, bom nehala. Mamamia mamamia

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

14. apr 2009 14:13

Meni je ta oddaja predvsem izguba časa. Kar slabo mi je bilo, ko ugotavljam, kaj so ljudje pripravljeni storiti za evrčke. Prodali bi celo... Te oddaje gotovo ne bom več spremljala. lp rolada

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

14. apr 2009 14:39

Včeraj sem gledala prvič, zadnjič in nikoli več. Da se gredo ljudje takole prostituirat za denar. Ga ni denarja ... moraš biti res brez vsakega dostojanstva.

Julija

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

14. apr 2009 14:44

Al pa brez izhoda, Julya - čeprav včerajšnja gosta nista izgledala tako.

rrr

angela33  

član od: 28.2.2008

sporočila: 71

14. apr 2009 14:50

Joj, a ni fino, da so nam dali na ogled tako oddajo, da imamo mi o čem pisati, da imajo ljudje o čem moralizirati. Kot da so taki časi, ko je potrebno ljudi zaposliti z izpovedmi, kdo je kdaj kje s kom in kako. In to se prodaja, očitno. Sem pred leti imela vpogled v zaupno gradivo neke državne finančne inštuticije. Vam povem, če bi tiste informacije prišle v javnost, je garantirano že naslednji dan generalni štrajk. angela33

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. apr 2009 14:55

A mi lahko prosim kdo razloži "v čem je keč" da padejo pri brezveznih vprašanjih, tega ne razumem najbolj... Začetnica

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

14. apr 2009 15:01

Madona Vendelina, ti pa znaš zadet stvari. Komplimenti! Mene bolj kot tekmovalci itak vedno bolj fascinirajo njihovi sorodniki, prijatelji, skratka tista druščina, ki tam sedi, vpije, ploska in opleta s transparenti. Sploh pa me je bila ob gledanju prvega Trenutka resnice sama osuplost, ko je tipček povedal, da je udaril svojo žensko, familija (z ženo vred se razume) mu je pa potem ploskala, ker je kao pravilno odgovoril. Kva. Košuta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. apr 2009 15:12

angela33 je napisal/a:
Sem pred leti imela vpogled v zaupno gradivo neke državne finančne inštuticije. Vam povem, če bi tiste informacije prišle v javnost, je garantirano že naslednji dan generalni štrajk. angela33
Tole, draga moja, NI trenutek resnice, temveč kulinarika in ni treba ravno vsega povedati, kaj se ti je zgodilo. Razlagati to, da je nekdo videl neko zaupno gradivo in "če bi vedeli, kaj je notri pisalo", je pa v kontekstu govorice nespodobno, da ne rečem, nespametno. Oziroma oseba, ki takole artikulira, zgolj dokazuje, da ni dovolj kredibilna, da bi se ji še kdaj kaj zaupnega pokazalo. Vendelina jr.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

14. apr 2009 15:33

Vendelina, povedala ni v bistvu nič in kaj takega lahko reče kdorkoli, pa če je kdaj kaj videl ali pa bi si samo želel videti.

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti