Susan boyle na britain got talent 2009

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

13. apr 2009 8:40

Kapo dol pred njo! magnolija

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

13. apr 2009 10:01

opa bato! tumpika

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

13. apr 2009 10:10

aby

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. apr 2009 11:04

Ajajaj.... Jaz imam producente oddaje na sumu, da so na vsak način iskali kak britanski odgovor na tistega Američana z zanič zobmi, ki je imel veselje do opere in je potem prepeval svojo verzijo Nessun dorma. In so našli eno babico, ki je za potrebe oddaje malo manj stara (naj me vrag, tudi v Britaniji se ne da tako zanič izgledati pri 47-h), ki je dosedaj prepevala v kopalnici - in se vsled tega ni imela časa pogledati v ogledalo....matr, kaj sm žleht In je še tale british granny doživela svojih petnajst minut slave, ki so v tem življenju vsakomur namenjene (Warhol bi se, če bi bil še živ, verjetno zgrozil ob tem, kako resnična je njegova izjava), oddaja ima povišano gledanost in to bo zagotovilo še nadaljnjo profitabilnost celotnega šova. Granny bo s honorarji verjetno dobila kako stilsko preobrazbo - verjetno kar od Trinny in Suzanne, lahko pa bo zdaj, kad je ženi konačno krenulo, vzela še extreme total makeover in bo televizija plačala še ta šport.... Sicer babici kar privoščim. Eno leto bo stala v soju estradnih žarometov, potem bodo pa našli kakšnega novega talentiranega vaškega posebneža in bo on zvezda naslednje sezone.... Vse za gledanost. Vendelina jr.

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

13. apr 2009 11:19

Vse skup je pa itak za bruhat. Dolores

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. apr 2009 11:38

Ej, Spagon, vidim, da sta z mojo pupo na isti valovni dolžini - sem bila zjutraj prav vesela, ko sem videla, da mi je tole poslala po mailu (meni, strastni oboževalki obeh angleških šovov, tega in x-factorja).Jaz sem ZA! Come on, Susan!

Mojca

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

13. apr 2009 11:43

Totalno bolano. Dolores

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. apr 2009 11:47

Vendy, tisti s krivimi zobmi je bil Anglež, Paul Potts (2007) - v taisti, angleški verziji šova in ko so ga ponucali za tole priliko

http://www.youtube.com/watch?v=L-dQv7Ek9NA&featu

sem porabila nemalo robčkov

Mojca

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

13. apr 2009 12:03

 

MamaF, res je, se strinjam s tabo, zelo ganljivo in Paul je car

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. apr 2009 13:05

Čakaj, če je bil že tisti prodajalec, ki je pel opero, Anglež, pa tale je tudi Angležinja....potem me postaja strah, kaj bodo iz tega arsenala lansirali za tretjo sezono....ajajaj Sicer nočem razbijati veselja fenom od tega šova - samo en info: fazon teh šovov v tem, da prodajajo kratko slavo sleherniku, ker daje to gledanost, gledanost daje oglaševalski denar in ta denar potem kupi tiste, ki bi lahko naredili dobre pesmi in vse, kar gre zraven, za zmagovalca. In če ta zmagovalec nekako ne ustreza vsem marketinškim standardom (pa ga je narod izbral s televotingom), se zgodba hitro pozabi. Recimo Leona Lewis je imela vse znake zmagovalke in zanjo so potem našli dobro ekipo. Po drugi strani pa Jennifer Hudson ni delovala blazno marketinško zanimivo in so jo spravili na drugo mesto.....da je od tam prišla med igralke, igrala v Dream girls in dobila oskarja, priznanje....in ko je šlo vse kot po maslu, je doživela tragedijo o kateri so se mediji kar razpisali Tale granny bo pa čez tri leta pela samo še na proslavah krajevne skupnosti. Mi ostali pa bomo še naprej prepevali v kopalnicah.... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti