Susan boyle na britain got talent 2009

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. jul 2009 11:52

zmontirano? resnično? vsekakor precej bedno....ali pa hudo neumno!

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jul 2009 12:17

Meni je tole darling včeraj poslala in sem se krohotala do točke, ko je šlo vse narobe, potem, ko je pa tip v resnici streljal z lokom....si pa ne znam odgovoriti na naslednje: - če je fazon v montaži, kje za vraga so našli dva tako dobra primerka za igranje dveh takih butljev (ker moraš biti kar pameten, da izvrstno odigraš butlja) - če je pa tole bolj resnično od resničnosti življenja samega....si pa ne morem odločiti, kaj je hujše, ali tadva "Williem Tell und Sohn" modela ali pa zmagovalci kakega slovenskega popevkarskega festivala... Namreč, včeraj sem dobila še posnetek enega komada iz MMS (pa sem upala, da bo šel ta kelih mimo mene) in ajoj....... Vendelina jr.

neznan uporabnik

3. jul 2009 12:30

Jaz pri vsem tem ne razumem komisije, ki je vse to gledala. No, pravzaprav razumem.. japaja

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

3. jul 2009 13:31

Do zdaj sem se tako zabavala in bila vesela. Zdaj pa ta šok. Groza. Migla

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. jul 2009 14:14

Saj, mene je tudi šokiralo, sploh ker nimam ravno občutka, da je bilo "naštimano". Mamamia mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

3. jul 2009 14:30

Meni se ta dva ne zdita zrežirana. Se mi zdi da se jima je predstava grdo ponesrečila, čeprav do trenutka, ko je postalo kruto, sta bila prav smešno odbita.

Zrežirane so one fore, ki jih ljudje posnamejo, kot nekake home funny video. Potem imaš pa take paciente, ki snemajo, kako pade njihov otrok iz tobogana 3 metre na glavo in to potem pošljejo na televizijo, kao kako je smešno!!?? To pa je bolano, ne vem kdo se temu smeje.

saša

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jul 2009 14:37

To je montaža. Polno je napak. Ena je recimo tam, kjer vzame pivo, na 54 sekundi ni papirja, potem ima ocenjevalec papir v roki na mizi. Možakar, ki gre po pivo ima najprej verižico okrog vratu, potem je ni več. In tako naprej. Ta dva možakarja imata tudi fan page na facebooku, najdete ga kot: Wonder Brothers from Kiev. Mislim da si lahko oddahnete, ker ni resnično. Meni se tudi ni zdelo zabavno, ampak neumno.

Jernej - zasebno mnenje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. jul 2009 15:11

No, potem se pa lahkonadejamo še kakšne bedarije. Smao da ni mrtvih. mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jul 2009 21:54

Wonder brothers from Kiev sta dobila novo fanico (dasiravno eksiviram fejsbuk kolikor se sploh da) Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti