Susan boyle na britain got talent 2009

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. apr 2009 17:23

No, seveda na posnetku ob prihodu Susan na oder gotovo nalašč prikažejo osuple, dvomeče in zgrožene obraze publike... režija, jasno.

Je pa res zanimivo, koliko ljudi je poslalo tole mamco k frizerju, pa celo na neki extreme makeover itd... jaz pa iz nje ne bi delala lutke, jaz bi ji pustila, da ostane taka kot je. Če je sama s sabo zadovoljna, je tudi drugi ne bi smeli soditi. Kako pa veste, da ni srečna?

Veliko bolj na bruhanje mi je šlo, ko sem gledala prispevek na Pop TV o 'objemu' gospe Obama in angleške kraljice, 'ob katerem je vsem zastal dih' blablabla... Novinarka je celo rekla, da sta se 'objeti sprehodili po hodniku' - no, če ste videli resnični prispevek veste, o čem govorim.

tulka

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. apr 2009 18:38

Ežoj, vse je zrežirano in ni bistveno, da se iz gospe delajo norca, norca se delajo iz nas. Dolores

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

14. apr 2009 18:40

Dolores, zakaj se delajo norca iz nas?

Vanja

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

14. apr 2009 19:04

OK, vse je zrežirano. Producenti pač izberejo tako zbirko ljudi, da je privlačna za čimveč gledalcev. Nekaj nemogočih ("A tale misli, da ima talent?") in nekaj spodobnih in sposobnih. V redu, pač zabavna oddaja kot vse ostale, narejena zato, da se ljudlje zabavajo (bi se najbrž tudi jaz, če bi na oddajo kdaj naletela).

 

Ampak to vseeno ne spremeni dejstva, da je šla ena gospa srednjih let, iz katere so se verjetno res celo življenje delali norca, na to oddajo, na avdicijo, na snemanje in na nastop pred celim svetom itd. In potem zapela kot profesionalka. Kapo dol, kot ste rekle. mogoče pa bo to še koga spodbudilo, da bo naredil kaj podobno nepredstavljivega za svojo dušo. Pa tudi, če je to samo za 15 min slave.

 

Pa tudi če mislite, da je to vse zrežirano in da to res poje neka profesionalka, je prav zaradi te spodbude drugim to vredno vsaj toliko kot ene pol metra tako priljubljenih knjig o duhovnosti, osebni rasti ipd bestsellerjev.

Nasja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. apr 2009 19:13

Dolores je napisal/a:
Ežoj, vse je zrežirano in ni bistveno, da se iz gospe delajo norca, norca se delajo iz nas.Dolores

Ma Dolores, ne vem morda imaš tudi prav, jaz ne gledam prav veliko televizije in to sem gledal tako, kot je prikazano. Meni se je zdelo prav prisrčno in mi je navlažilo oči, morda sem pa tudi naiven.

ežoj

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. apr 2009 6:13

 Tukajle  na kulinariki pa res znamo v vsako, tudi dobro juho vreči ščurka  .

 Zrežirano ali ne, prijetno jo je poslušati. Pustimo ljudem nekaj idealizma.  Mar ni bolje, da se zaradi "zrežirane" oddaje gledalci počutijo par minut ganjene ali osrečene (pozitivna čustva), kot pa da jim še to odvzamemo s tem, ko jim nalijemo čistega vina?  Vsak na svoj način lovi ravnotežje:  eni z gledanjem takih oddaj, drugi v pogovorih s psihiatri (mislim predvsem na ameriško prakso, pri nas ne vem, ali to tudi že laufa).

 

PS: saj sta bila že  Adam in Eva  izgnana iz raja prav zato, ker sta jedla sadje z " drevesa spoznanja"Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 15. 2009 06:28

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

15. apr 2009 13:12

Bravo Nasja in Cila - se podpišem pod vajina posta.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

15. apr 2009 13:25

Nasja in Cila

Normalno, da so te oddaje narejene tako, kot so - saj so vendar za gledanje! In če spodbujajo pozitivna čustva (kar pri sebi ob prvem in edinem ogledu oddaje iz sosednje teme nisem zaznala niti za trenutek) še toliko lepše!

Mojca

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

15. apr 2009 13:51

Če ste kdajkoli vsaj majčkeno verjeli v čudeže, potem je tale Suzan dokaz, da se čudeži še dogajajo! Odpela je fantastično .. Zrežirano gor ali dol...hvalabogu da kljub znanju in izkušnjam, ki so mi jih institucije, mediji..toliko let vbijali v glavu, še vedno verjamem v lepe stvari in pesmi, ki sežejo v dno duše...

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

15. apr 2009 14:09

Bravo tortica!

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti