Susan boyle na britain got talent 2009

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. apr 2009 7:52

Dolores je napisal/a:
Vse skup je pa itak za bruhat.

Totalno bolano

Sorry, mogče sem pa iz drugega časa.

 

Dolores

Dolores, tebe pa res ne razumem! Kaj tako prisrčnega že dolg nisem videl.

ežoj

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. apr 2009 8:35

Kot sem napisala že spagon na mail, ko mi je link od Suzike poslala že zjutraj: Prevečkrat ocenimo nekoga na prvi pogled, morala je zapet za dol past, da je tistim nadutim ritim zaprla usta... Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

14. apr 2009 9:04

mamaF je napisal/a:

Nena, računaj za drugo leto - pa tegale strica pozdravi, ko boš tam

http://gottalent.fremantlemedia.com/

Mojca

Mojca tebi je Simo OK? Ne upam priznat, ker je tak malo vzvišen in zategnjen, ma men je všeč...prav zelo všeč

Itak sem pa že od nekdaj fenica vsega kar je angleško -  šovi/nadaljevanke/nogometne tekme, ker mi je bil ta narod vedno neznansko pri srcu. Drugačni so od nas s celine, malo posebni in očarljivi, pa še jezik imajo krasen

BTW, A že vlečeš ven iz omar vse rekvizite? Danes je najina tekma po TV

saša

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. apr 2009 9:33

spagon je napisal/a:
, A že vlečeš ven iz omar vse rekvizite? Danes je najina tekma po TV [nazdravje]

saša [muca]
Pa danes dajta bolj navijat kot zadnjič. Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

14. apr 2009 9:51

Začetnica, ne zafrkavaj! Zdaj si lahk glasna, ko tvoji po sreči zmagujejo! Se lahk še vse obrne

saša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. apr 2009 10:27

Meni je tudi čisto mimo, predvsem pa odziv medijev, vse skupaj en zrežiran larifari. Odprem net, mi najprej skoči v oči... "who has never been kissed". Come on, kaj pa ima to veze s tem, ali zna ženska peti ali ne. Še en show več, očitno jim je dobrih idej zmanjkalo že v prejšnjem tisočletju. http://buzz.yahoo.com/buzzlog/92464?fp=1 Loni Makaroni

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. apr 2009 11:56

spagon je napisal/a:

mamaF je napisal/a:

Nena, računaj za drugo leto - pa tegale strica pozdravi, ko boš tam

http://gottalent.fremantlemedia.com/

Mojca

Mojca tebi je Simo OK? Ne upam priznat, ker je tak malo vzvišen in zategnjen, ma men je všeč...prav zelo všeč

 

BTW, A že vlečeš ven iz omar vse rekvizite? Danes je najina tekma po TV

saša

Saša, itak da mi je všeč (tudi Amanda z obveznimi solzicami in Piers sta mi všeč)! Saj sem že enkrat napisala, da je bil zame prav kompliment, ko mi je med komentiranjem EME Rožana rekla, da sem zoprna kot Simon Cowell Meni ni prav nič nerodno priznat, da gledam take stvari, saj tud Lady preberem pri zobarju, pa kaj. Samo tanovega šova od Jonasa ne bom gledala nikoli več, ker sem pri prvem videla, da je ogabno (za moj okus). Naša nona recimo redno spremlja in uživa v Mariovem iskanju talentov, jaz pač tele Angleže gledam (hči pa vsega po malo ... in komentira naju obe pa še tekmovalce).

 

Rekvizite za tekmo?  Haha, danes ne rabim posebnih rekvizitov, bom dobila na obisk za gledanje tekme kar 4 Angleže, naše navijače, seveda! To bo še veselo

Začetnica bi pasala po k mojemu možu, hihi, tudi on strastno provocira v stilu "no, in KDO je lani zmagal?"

Mojca

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. apr 2009 16:45

Mi je Vanja dala idejo, za protiutež lepim kar tule še nekaj drugega; včeraj so mi solze tekle, ko sem zadevo gledala in nato še brala, česa je zmožna brezpogojna ljubezen http://www.youtube.com/watch?v=zGRyYKF5jVY&eurl=

Tu ni ničesar zrežiranega, nobenega scenarija, samo ljubezen in želja po ugoditvi sinu.

Loni Makaroni

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. apr 2009 17:00

Ežoj, vse je zrežirano in ni bistveno, da se iz gospe delajo norca, norca se delajo iz nas. Dolores

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

14. apr 2009 17:12

Tole, kar je Loni prilepila sem videla v neki reportaži po TV-ju kakšno leto, dve nazaj. Glede na to, da v svoji zaplankanosti ne vidimo, kako drugi živijo in se spotikamo ob njihove posebnoti in nenormalnosti, mi kar kri zavre.

Oddaje kot Britain got talent, America got talent, American Idol ipd., so do meje zrežirane. Poiščejo zanimive karakterje z veliko, malo ali nič talenta in naredijo oddajo, ki jo gleda kar se da veliko ljudi. Ti shovi (gledala sem samo nekaj oddaj American Idol, drugi me ne zanimajo) odprejo vrata tudi takim, kor je Susan Boyle. Ne vem sicer njene življenjske zgodbe, ampak kdo za vraga smo pa mi, da bomo kritizirali njen izgled! Ljudje živijo pod čisto drugačnimi pogoji in nekateri res nimajo nikogar ki bi jim pomagal najti in odpreti vrata v svet, kot ga mi poznamo.

Kje pa piše, da imajo do dobrega posluha, smisla za slikanje in vse ostale neštete sposobnosti (sem spada dober seks) samo tisti, ki so lepi, visoki, suhi urejeni po najnovejši modi in vedno za dol past.

 

Takrat, ko boste vsi nališpani in oh in sploh, znali peti pol tako lepo kot tale Susan, se pa javite.

I rest my case. Zdaj grem pa po škatlo kleenexov.

 

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 14. 2009 17:16

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti