Nujno - posebni piškoti

neznan uporabnik

tema odprta - 24. apr 2003 15:05 | ogledi: 3.012 | odgovori: 3

Lep pozdrav, pozna mogoče kdo kak recept za kake piškote, ki ne vsebujejo jajc, pšenične moke, mleka? Gremo na piknik, pa bo nekaj alergikov, ki teh stvari ne smejo jesti.

100x hvala,

branka r

KRALJ  

član od: 22.10.2001

sporočila: 123

25. apr 2003 6:41

Receptov sicer nimam pri roki, ti pa svetujem, da si na strani http://www.med.over.net pogledaš na strani prehrana, starši staršem in alergije. Tam je forumovka Karmen M. natresla že ogromno hudo uporabnih receptiv prav za to vrsto alergije. lp Kaja

neznan uporabnik

25. apr 2003 11:19

Ojla, saj tam sem ze gledala, a ni nobenih receptov za piskote. Grem se enkrat pogledat, da nisem slučajno slepa kura ;)) branka r Sporočilo je spremenil(a) branka r dne 25. apr 2003 11:20:10

neznan uporabnik

25. apr 2003 11:24

Pa sem res slepa kura!!!!!!!!!!!Zdaj moram samo najti tapravo moko. Grem na lov v trgovine branka r Sporočilo je spremenil(a) branka r dne 25. apr 2003 11:24:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti