Ličenje zelenih oči

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

22. apr 2009 19:07

Evo danes sem kupila mineralni puder od loreala, mi je kazala še enega, ki pa je imel notri bleščicee, čist mičkene, samo ni, da bi se svetila naokoli. Kupila sem še kremo za suho kožo, pa čistilno mleko in tonik (tega še nikoli nisem imela, pa vendelina pravi, da je to must have), dobro zdaj pa jaz ne vem v kakšnem vrtsnem redu se tale zadeva nanaša na obraz in ali se mleko in tonik spirata dol z vodo. Ne se smejat ampak res ne vem.

PS: ko osvojim tale puder se priporočam za inštrukcije iz barvanja rjavih učk.

jade

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

22. apr 2009 19:11

začetnica,lepo prosim povej, kje si dobila to lepo bluzo, pa koliko je cena mi prosim povej kleo

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. apr 2009 19:54

Jade, poglej tole deklico z rjavimi očmi. Meni je to blazno lepo.

http://www.benefitcosmetics.com/gp/node/n/491114011/189-28452

Upam, da link dela...Če pa greš z miško po kvadratu, se pojavijo še druge barve. Pravzaprav lahko vidiš, kakšno barvo moraš kupit, potem pa izbereš marko (brand), ki se ti zdi ali cenovno primerna ali pa ti leži na srcu zaradi česarkoli drugega.

 

Vanja

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

22. apr 2009 20:10

no zdaj ste pa še mene nekako premamile s tem pudrom :) za vse, ki že imate tak mineralni puder imam zdaj vprašanje... prosim, povejte kakšen je občutek tega na koži? nekako imam predsodek da kožo zateguje in sem se do sedaj bala kupiti tak puder, nobena kolegica ga pa še nima da bi poročala o svojih izkušnjah :) ker nerada kupim nekaj, kar potem roma v smeti, me zanimajo vaše izkušnje... zdaj uporabljam pač navadno kremo in nato tekočo podlago, kot pa sem že omenila, me pa tale mineralni puder prav "matra" :) za poletje si mogoče nabavim tega... lp ursulinka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

22. apr 2009 20:21

Punca je res lepo namazana ampak jaz rabim glih ene 14 dnie, da mi tole rata...

jade

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. apr 2009 20:41

a to resno mislite za revlon, loreal in MF ... da so pravi mineralci? te firme še ene naravne stvari niso ven spravle... in tud zdej niso.. tole so npr sestavine revlonovega Active Ingredients: Titanium Dioxide (0.9%) Inactive Ingredients: Talc , Silica , Nylon 12, Polymethyl Methacrylate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone , Cyclopentasiloxane , Perfluorononyl Octyldodecyl Glycol, Grapeseedate, Polyethylene, Mother of Pearl, Topaz, Quartz, Serica (Silk), Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Malva Sylvestris Extract (Mallow), Dimethiconol , Dimethicone /Silsesquioxane Copolymer, Copolymer, Triethoxycaprylysilane, Lecithin , Alumina , Lauroyl Lysine , Phenoxyethanol , Methylparaben , Ethylparaben , Propylparaben , Mica , Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Bismuth Oxychloride (CI 77163). polimetilmetakrilat??? pa to je ja pleksi steklo... jauuu omFg tole pa vsebujejo pravi mineralci: Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Mica, Iron Oxides pač, odločte se sami... js vam sam mal informiram ;) bannanna_v_slo ;) Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 22. 2009 20:42

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

22. apr 2009 20:45

In kje dobimo te prave mineralce???

jade

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. apr 2009 20:48

ursulinka je napisal/a:
no zdaj ste pa še mene nekako premamile s tem pudrom :) za vse, ki že imate tak mineralni puder imam zdaj vprašanje... prosim, povejte kakšen je občutek tega na koži? nekako imam predsodek da kožo zateguje in sem se do sedaj bala kupiti tak puder, nobena kolegica ga pa še nima da bi poročala o svojih izkušnjah :) ker nerada kupim nekaj, kar potem roma v smeti, me zanimajo vaše izkušnje... zdaj uporabljam pač navadno kremo in nato tekočo podlago, kot pa sem že omenila, me pa tale mineralni puder prav "matra" :) za poletje si mogoče nabavim tega...lpursulinka

 

Smo se že na enem drugem forumu pogovarjale o tem. Uprabljam ga že 4 leta in mi je žal, da nisem začela že 10 let pred tem. To ni puder, so drobno zmleti  (bolj kot recimo jedilni škrob) minerali, na kožo ga naneseš zelo malo, nima konservansov in na koži izgleda res lepo. Imaš občutek, da nimaš ničesar gor. Je pa ena cela armada firm prišla s svojimi  (mislim da je originalen Bare Escentuals). V bistvu rabiš to namesto tekočega pudra. Sheer Cover prodajajo v evropi, kaj pa dela Revlon in druge firme, si moram pa ogledat in bom poročala, če je ista zadeva ali ne.

V četrti vrstici je Watch video, kjer Leslie, Šefica Bare Escentuals, pokaže, kako se nanese.

http://bareescentuals.com/beauty-tips/complexion.html#

Vanja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. apr 2009 20:58

pri nas? v spletnih trgovinah, pa čula sem za Orco v centru lj, da majo Alima... drugače majo pa pr nas v spletnih trgovinah sweetscents, bella pierre, sam je pač slabost da ne morš probat odtenka pri everyday minerals pa maš npr sample kite ful pocen.. tuki je en miljon teh firm http://people.delphiforums.com/tracikenyon/IngredList22405.h s sestavinami.. npr talk nima kaj iskat v mineralcih.. bannanna_v_slo ;)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. apr 2009 21:30

bannanna je napisal/a:
pri nas? v spletnih trgovinah, pa čula sem za Orco v centru lj, da majo Alima... drugače majo pa pr nas v spletnih trgovinah sweetscents, bella pierre, sam je pač slabost da ne morš probat odtenkapri everyday minerals pa maš npr sample kite ful pocen.. tuki je en miljon teh firm http://people.delphiforums.com/tracikenyon/IngredList22405.h s sestavinami.. npr talk nima kaj iskat v mineralcih.. bannanna_v_slo ;)
Je bannanna lepo napisala. Uspelo mi je dobiti vzorček in moramreči, da tile mineralni mejkapi revlon, loreal ipd. niso mineralni pudri, imajo sam nekaj mikro mineralov dodanih. Med prsti ni enako kremasto in nekateri so celo v oblikah tekočega pudra. HALO!

Tko da moram zdaj dat nek disclosure, da če govorim o mineralnem mejkapu, sestavine nimajo nič drugega kot glino, pa zmlete odpadke dragih kamnov pa malo rje za različne odtenke kož.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti